Produkty

Urządzamy kuchnię – gotowe a modułowe zestawy mebli

Urządzamy kuchnię – gotowe a modułowe zestawy mebli

Stając przed koniecznością wyboru mebli do kuchni, mamy pokaźną paletę możliwości. Między innymi możemy zdecydować się na zestawy – gotowe bądź modułowe. Czym się różnią i które z nich okażą się dla nas lepsze? Przyjrzyjmy się tym propozycjom.

Meble modułowe do kuchni

Zamiast kupować meble na wymiar, których cena jest bardzo wysoka a czas oczekiwania na ich wykonanie długi, możemy wybrać zestawy mebli modułowych. Tego rodzaju komplety szafek kuchennych są już gotowe, ale jednocześnie dają nam dużą swobodę w aranżowaniu przestrzeni za ich pomocą. Możemy dowolnie tworzyć układ, w którym dane meble najlepiej sprawdzą się w naszej kuchni. W zależności od wielkości urządzanego pomieszczenia do wyboru będziemy mieć różne wersje zestawów.

Zestaw mebli kuchennych drewno i bielOto zalety modułowych zestawów mebli kuchennych:

- wszystkie szafki są doskonale do siebie dopasowane,
- sami decydujemy o tym, jak będzie się prezentował efekt końcowy,
- wybieramy dowolną liczbę i rodzaj szafek, tworząc tym samym własny i niepowtarzalny komplet,
- mamy do wyboru bardzo dużą gamę zestawów pod względem kolorystycznym, wymiarowym, a także wzorniczym,
- z łatwością dopasujemy szafki z zestawów modułowych do każdego rodzaju kuchni – producenci starają się nie tylko dostarczać meble kuchenne tego typu o standardowych wymiarach, ale np. również takie, które pasują do kuchni na poddaszach.

Sprawdźmy, dlaczego jeszcze warto wybrać modułowe zestawy mebli do kuchni.

Zestaw nowoczesnych mebli kuchennych CastoramaGotowe zestawy mebli kuchennych

Innym sposobem na szybkie umeblowanie kuchni jest sięgnięcie po gotowe zestawy szafek kuchennych. Ich niepodważalną zaletą jest cena i bardzo krótki czas realizacji – z ich pomocą możemy bardzo szybko urządzić naszą kuchnię. Meble te również występują w wielu wersjach kolorystycznych, wymiarowych i reprezentują różne style, dlatego spośród dostępnych zestawów bez trudu wybierzemy taki, który się nam spodoba. Podstawową wadą gotowych kompletów szafek kuchennych jest to, że nie mamy szansy na modyfikowanie zestawów.

Gdzie sprawdzą się gotowe zestawy mebli kuchennych? Tego rodzaju umeblowanie warto wybrać, gdy chcemy szybko urządzić kuchnię w mieszkaniu pod wynajem, hostelu czy też w aneksie w kawalerce. Największą zaletą tego rozwiązania są niskie koszty zakupu i montażu mebli. Tak jak w przypadku zestawów mebli modułowych do kuchni, poszczególne szafki są również doskonale do siebie dopasowane, w związku z czym nie musimy się martwić ewentualnymi problemami wynikłymi w czasie zestawiania ich ze sobą.

Zobaczmy jeszcze, kiedy powinniśmy zdecydować się na kuchenne meble tworzone na wymiar.

Porada eksperta

Jeśli chcemy mieć możliwość meblowej zabudowy naszych sprzętów AGD, wybierzmy modułowe zestawy szafek kuchennych. Wśród dostępnych modeli znajduje się wiele kompletów wyposażonych również w takie elementy meblowe, które umożliwią nam estetyczny wygląd całej kuchni. Dzięki takim wariantom będziemy mogli zaopatrzyć się w lodówkę, kuchenkę lub zmywarkę przeznaczoną do zabudowy meblowej.

Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Mikrokuchnia w aneksie - metamorfoza w małym mieszkaniu

Mikrokuchnia w aneksie - metamorfoza w małym mieszkaniu
Nie zawsze kuchnia w mieszkaniu jest spełnieniem Twoich marzeń. Bywa, że dopiero musisz ją dopasować do swojej wizji. Jak to jednak zrobić, jeśli masz...
Czytaj więcej

Meble do kuchni w mieszkaniu studenckim

Meble do kuchni w mieszkaniu studenckim
Mieszkania studenckie często wynajmowane są na krótki czas. W ciągu kilku lat możemy mieć paru różnych lokatorów. Nierzadko się t...
Czytaj więcej

Meblujemy kuchnię szybko i tanio

Meblujemy kuchnię szybko i tanio
W końcu kupiliśmy wymarzone mieszkanie – z pewnością kosztowało nas to sporych nakładów finansowych oraz czasu. To jednak jeszcze nie koniec! Musi...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Urządzamy kuchnię – gotowe a modułowe zestawy mebli