Instrukcja wideo - jak zrobić świąteczny stroik

Niektóre stroiki świąteczne możemy z powodzeniem wykonać samodzielnie przy niewielkim nakładzie finansowym i wysiłku. Ręcznie robione ozdoby bożonarodzeniowe dają wiele satysfakcji, są tańsze, a także stanowią przyczynek do spędzania czasu z dziećmi. Z poniższej instrukcji wideo, dowiemy się jak w łatwy sposób wykonać imponujący wieniec świąteczny.

stroik-wykonaniestroik-wykonaniestroik-wykonaniestroik-wykonanie

Świąteczny stroik DIY

Różnorakie ozdoby służące nam do dekorowania wnętrz na czas świąt Bożego Narodzenia są wizytówką naszego domu, a jeśli wykonamy je ręcznie możemy cieszyć się podwójną satysfakcją. Zdobny wieniec, który powiesimy na oknie czy drzwiach, będzie nawiązywał do tradycji, a jednocześnie stanowił oryginalny, jedyny w swoim rodzaju stroik. Do jego wykonania, jak możemy sami się przekonać, potrzeba nam niewiele.

Wieniec bożonarodzeniowy ręcznie robiony – doskonały pomysł na prezent?

Jeśli chcemy obdarować bliskich czymś zupełnie wyjątkowym, mamy szansę wykorzystać poniższy tutorial i stworzyć własnoręcznie stroik świąteczny, który zostanie przez nich powieszony w mieszkaniu. Taka ozdoba może służyć przez kilka sezonów i stanowić doskonały prezent. Tradycyjny wieniec DIY będzie przypominał naszej rodzinie, jak bardzo jest dla nas ważna. Taki własnoręcznie robiony stroik świąteczny, na który poświęciliśmy własny czas może być najlepszym podarunkiem.

wykonanie-stroikuwykonanie-stroikuwykonanie-stroikuwykonanie-stroiku

Jak zrobić taki stroik?

Może wydawać się, że samodzielne wykonanie wieńca bożonarodzeniowego to trudne zadanie, jednak wystarczy obejrzeć poniższą instrukcję wideo, aby przekonać się, że poradzimy sobie z nim bez żadnego problemu. Nie potrzebujemy specjalnych uzdolnień ani zaawansowanego sprzętu. Wystarczy, że zaopatrzymy się w kilka przedmiotów – możemy wykorzystać stare bombki, kawałek kartonu, tasiemkę z innej ozdoby i girlandę choinkową, która już od paru lat do niczego nam się nie przydała. To, jak finalnie będzie się przedstawiał nasz stroik świąteczny, zależy tylko od nas. Jeśli chcemy, aby był mniej tradycyjny, użyjmy bombek w innych kolorach, a także nietypowej kokardy. Możemy również za pomocą klejenia na ciepło, przytwierdzić zupełnie niestandardowe ozdoby do naszej girlandy choinkowej. Zobaczmy, jak to zrobić!

Data aktualizacji: 15/03/2024