Produkty

Produkty z serii Arctica

Drzwi zewnętrzne Arctica - idealna izolacja dla Twojego domu 

Seria Arctica to wyjątkowa kolekcja w kategorii drzwi zewnętrznych. Produkty z tej rodziny charakteryzuje nowoczesny design oraz zastosowanie technologii, dzięki którym drzwi zewnętrzne Arctica zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Z ich pomocą skutecznie zabezpieczysz Twój budynek przed intruzami. Proponujemy skrzydła o szerokości dziewięćdziesięciu centymetrów, sprzedawane w komplecie z okuciami i ościeżnicami. Dostępne są modele wyposażone z obu stron w tradycyjne klamki lub klamkę i antabę. Nowoczesne wzornictwo podkreślają zastosowane w konstrukcji materiały: metal i szkło. Drzwi z zespoloną szybą prezentują się elegancko i doskonale pasują do architektury współczesnych budynków.

Dlaczego warto wybrać skrzydła z kolekcji Arctica?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na prezentowane w tej serii drzwi. Jednym z nich jest wyjątkowo mocna konstrukcja skrzydła. Wykonano je ze stali i wyposażono w przeciwwyważeniowe bolce. Skrzydło pokrywa folia PCV, która jest odporna na promieniowanie ultrafioletowe, co oznacza, że drzwi przez wiele lat zachowają wspaniały wygląd i nie wypłowieją pod wpływem słońca.

Prezentowane drzwi wypełnia polistyren spieniony, który stanowi doskonałą warstwę termoizolacyjną i wycisza dźwięki dochodzące z zewnątrz budynku. Dodatkowym zabezpieczeniem przed utratą ciepła są uszczelki wzdłuż wszystkich krawędzi skrzydła oraz w ościeżnicach.

Seria Arctica drzwi zewnętrznych uwodzi wielu klientów swoim eleganckim, nowoczesnym designem. Nie bez znaczenia jest też fakt, że produkt dostępny jest w wielu wariantach. W naszej ofercie znajdziesz między innymi modele w kolorze antracytu, białym oraz z oleiną imitującą różne gatunki drewna.

Po prezentowane w tym dziale produkty chętnie sięgają także osoby, którym zależy na wspieraniu rodzimej gospodarki. Producent drzwi – firma OK.Doors to polska marka, zatem wybierając drzwi z serii Arctica, wspierasz krajowy biznes.

Drzwi zewnętrzne Arctica - bezpieczeństwo, ciepło i cisza

Możesz zamontować drzwi zewnętrzne Arctica do budynków o różnym przeznaczeniu. Świetnie sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych, a także w restauracjach i innych budynkach komercyjnych. Ich design sprawia, że pasują do większości nowoczesnych projektów architektonicznych.

Solidna konstrukcja skrzydła zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Dzięki prezentowanym drzwiom Ty i Twoi bliscy możecie być pewni, że żaden intruz nie zakłóci Waszej domowej harmonii. Produkt zaprojektowano tak, by poza bezpieczeństwem zapewniał również doskonałą izolację termiczną – zarówno drzwi, jak i ościeżnice nie przepuszczają zimna z zewnątrz. Tak więc dzięki tym drzwiom w Twoim budynku będzie panowało przyjemne ciepło.

Komfort przebywania w pomieszczeniach za drzwiami z serii Arctica wiąże się także z ich izolacyjnością dźwiękową. Produkty zapewnią Ci ciszę niezbędną do odpoczynku i koncentracji. Dzięki prezentowanym w tym dziale skrzydłom przebywanie w budynku będzie prawdziwą przyjemnością, a dom stanie się oazą spokoju i wytchnienia.