Produkty

Produkty z serii Artemida

Drzwi wewnątrzklatkowe Artemida – funkcjonalność i estetyka w zabudowie wielorodzinnej

Kupiłeś mieszkanie w bloku? Warto zatem skorzystać z produktów z kategorii drzwi wewnątrzklatkowych. Wśród tych modeli znajdziesz szeroki wybór skrzydeł drzwiowych przeznaczonych do montażu w blokach mieszkalnych. Nawet jeśli deweloper wstępnie zamknął mieszkanie, może Cię zainteresować seria Artemida.

Drzwi wewnątrzklatkowych z tej serii możesz żyć w każdym budynku. Sprawdzą się zarówno w obiektach starych, jak i zupełnie nowych. Doskonale zastąpią obecnie posiadane przez Ciebie drzwi. Bez trudu znajdziesz odpowiedni produkt. Drzwi dostępne są w wielu rozmiarach, a także w szerokiej ofercie kolorystycznej. Dzięki temu będzie Ci dużo łatwiej dopasować skrzydło do kolorystyki korytarza budynku.

Drzwi z tej serii wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Są bardzo estetyczne i wyjątkowo funkcjonalne. Zapewniają izolację akustyczną, termiczną, a przy tym dobrze chronią przed dostępem osób niepożądanych do Twojego mieszkania. Z pewnością będziesz zadowolony po montażu tego produktu, który jest w rzeczywistości kompletnym zestawem. Każde skrzydło oferowane jest wraz z okuciami, ościeżnicą i zamkami.

Drzwi wewnątrzklatkowe Artemida – wybór, który Cię zachwyci

Seria Artemida do zabezpieczenia mieszkania zapewnia bardzo duży wybór dostępnych produktów. W ramach tej serii znajdziesz skrzydła dostępne w wielu rozmiarach. Dzięki temu będą pasowały do obecnie istniejącego otworu drzwiowego. Dodatkowo możesz także wybrać stronę otwierania się drzwi, aby dopasować je do układu Twojego mieszkania. Zależy Ci na idealnym dopasowaniu kolorystyki do wnętrza budynku? To nic trudnego. Szeroka oferta kolorystyczna ułatwi to zadanie.

Drzwi wewnątrzklatkowe Artemida oferowane są jako kompletny zestaw. Oznacza to, że znajdziesz w nim okucia, ościeżnicę, a także zamki i inne niezbędne akcesoria. Pozwoli Ci to na szybkie przeprowadzenie montażu. Znacznie łatwiej także dopasujesz wszystkie elementy drzwi.

Nie musisz obawiać się, że Twoje estetyczne drzwi po jakimś czasie przestaną prezentować się dobrze. Ich powierzchnię pokryto folią odporną na promieniowanie UV. Zapewnia to ich trwały kolor na długi czas. Co więcej, dzięki temu skrzydło jest nie tylko funkcjonalne, ale też prezentuje się bardzo dobrze w każdym korytarzu czy od strony wnętrza mieszkania.

Zabezpiecz swoje mieszkanie przed obcymi i niechcianymi dźwiękami

Nietrudno o niechciane dźwięki, które mogą przedostawać się do Twojego mieszkania ze wspólnego korytarza. W rozwiązaniu tego problemu pomoże Ci seria Artemida do zabezpieczania mieszkania. Skrzydła zapewniają dobrą izolację akustyczną. Tym samym skutecznie ograniczasz napływ hałasu z korytarza do wnętrza mieszkania. Nie musisz obawiać się, że Twoje prywatne rozmowy zostaną usłyszane przez zbyt ciekawych sąsiadów.

Skrzydło drzwiowe bardzo dobrze zabezpiecza także Twoje mienie przed kradzieżą. Drzwi ograniczają dostęp do mieszkania niepożądanym osobom. Dotyczy to zarówno niechcianych gości, jak i złodziei. Produkty te są wyposażone w wytrzymałe zamki. Do ich produkcji użyto stali. Dzięki temu możesz poczuć się bezpiecznie w swoim własnym mieszkaniu.