Produkty

Produkty z serii Jowisz Auriga Slim

Solidne drzwi zewnętrzne Jowisz Auriga Slim

Drzwi zewnętrzne Jowisz Auriga Slim to połączenie funkcjonalnych i estetycznych drzwi do zastosowania jako wejście do budynku. Znajdziesz tutaj ciekawe produkty, które wykorzystasz zarówno do domu, jak i garażu czy budynku gospodarczego. Na uwagę zasługuje stylowy wygląd produktów z kategorii drzwi zewnętrznych, dzięki któremu z pewnością dopasujesz drzwi do swojego budynku. Będą świetnie komponować się z podobnym odcieniem okien lub elewacją.

Jakie są drzwi zewnętrzne Jowisz Auriga Slim?

Seria Jowisz Auriga Slim drzwi zewnętrznych wyróżnia się przede wszystkim wysokiej klasy materiałem. Dzięki temu nie musisz martwić się o uszkodzenia podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Element wykończenia budynku jest niezwykle odporny na promieniowanie słoneczne oraz działanie wilgoci. Sprawdzi się także podczas niskich oraz wysokich temperatur, co jest naprawdę istotne podczas codziennego użytkowania. Co ważne, drzwi zewnętrzne są dodatkowo ocieplone styropianem. Gwarantuje to jeszcze większą wytrzymałość.

Doskonałe wykończenie każdego budynku

Drzwi, z których składa się seria Jowisz Auriga Slim do wykończenia budynku zastosujesz w wybranym miejscu jako drzwi wejściowe. Dzięki temu, że są funkcjonalne oraz uniwersalne, możesz także zamontować je w mieszkaniu. Będą stanowić także doskonały element dekoracyjny. To z kolei zasługa kolorystyki – do wyboru masz nowoczesny antracyt oraz tradycyjny brąz. Dzięki temu dopasujesz drzwi wejściowe do koloru elewacji, ogrodzenia, tarasu czy ram okiennych.