Produkty

Produkty z serii Khara

Meble kuchenne Khara – wykończenie, którego potrzebujesz

Gdy szukasz produktów z kategorii mebli kuchennych, musisz wziąć pod uwagę również ich wykończenie. To natomiast uzyskasz dzięki dodatkowych akcesoriom w postaci uchwytów. Te pozornie niewielkie elementy są w stanie zupełnie odmienić charakter każdego rodzaju mebli. Jeśli natomiast zależy Ci na oryginalności i estetyce wykonania, stworzona dla Ciebie jest seria Khara.

Mebli kuchennych potrzebujesz zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. Jednak niezależnie od wystroju będą Ci potrzebne także uchwyty. Te natomiast oferuje omawiana seria. Do wyboru masz relingi o nowoczesnych wyglądzie. Niklowane wykończenie i srebrny kolor doskonale sprawdzą się w niejednej aranżacji.

Produkty te dostępne są w kilku wariantach. Różnią się m.in. rodzajem powierzchni. Może być gładka lub ze wzorem. Dostępnych jest także kilka różnych rozmiarów relingów. Dzięki temu będziesz w stanie dopasować je do szafek wiszących oraz stojących o różnych rozmiarach. Produkty te będą doskonałym dopełnieniem każdego mebla.

Wyjątkowe meble kuchenne? Khara Ci to umożliwi

Uchwyty meblowe z tej serii wyróżniają się przede wszystkim dużą trwałością. Do ich wykonania użyto materiałów wytrzymałych, które doskonale znoszą warunki panujące w kuchni. Wilgoć, zmienne temperatury czy nawet zabrudzenia – nic nie zaszkodzi tym elementom meblowym. Dodatkowo nawet wielokrotne otwieranie i zamykanie szafek nie wpłynie negatywnie na relingi. Dobrze znoszą wielokrotne chwytanie. Ty zaś zyskasz produkt, który posłuży Ci przez wiele lat.

Seria Khara do umeblowania kuchni to elementy o dużej funkcjonalności, ale też estetycznym wykończeniu. Do wyboru masz m.in. modele ze strukturą oraz gładkie. Znacznie ułatwia to dopasowanie elementu do rodzaju mebli. Łatwiej także podejmiesz decyzję, który rodzaj wykończenia najbardziej odpowiada Ci pod kątem estetycznym. Seria obejmuje także kilka dostępnych rozmiarów. Wśród nich możesz wybrać modele do szafek szerszych i węższych. Ten wybór zapewnia idealne wykończenie mebli.

Jak łatwo zwiększyć funkcjonalność mebli kuchennych?

Pewne elementy są niezbędne, gdy wykańczasz meble kuchenne. Khara to uchwyty, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonalne szafki. Akcesoria te pozwalają na wygodne otwieranie szafek. Nie musisz montować w nich systemu push to open, który niestety powoduje częste zabrudzenia frontów. Zamiast tego postaw na wygodne uchwyty. Szczególnie zaś relingi o nowoczesnym wyglądzie doskonale sprawdzą się w tym zadaniu.

Relingi są łatwiejsze do utrzymania w czystości. W przypadku pozostawienia odcisków palców wystarczy, że przetrzesz uchwyty mokrą szmatką. W ten sposób Twoje meble szybko odzyskają estetyczny wygląd. Dodatkowo produkty te same w sobie prezentują się bardzo dekoracyjnie. Mogą stać się ozdobą każdego frontu meblowego. Jeśli natomiast nie chcesz nieustannie usuwać odcisków palców, wybierz reling ze strukturą. Skutecznie ukryje ona ewentualne odciski pozostawione podczas korzystania z szafki.