Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Lara 2

Systemy ogrodzeniowe Lara 2 – nowoczesne ogrodzenia dla Twojego domu

Zabezpieczenie terenu przed dostępem obcych ma ogromne znaczenie. Dlatego koniecznie skorzystaj z produktów z kategorii systemów ogrodzeniowych. Na szczególną uwagę z pewnością zasługuje seria Lara 2.

Systemów ogrodzeniowych o nowoczesnym wyglądzie i dużej trwałości nie musisz dłużej szukać. Seria ta obejmuje wszystkie produkty, których potrzebujesz do stworzenia w pełni funkcjonalnego ogrodzenia. Znajdziesz w niej zarówno przęsła, jak i słupki. W wykończeniu ogrodzenia i zapewnieniu wejścia na ogrodzony teren pomogą Ci furtki i bramy, w tym modele wyposażone w wygodny w stosowaniu automat.

Chcesz stworzyć ogrodzenie o dużej estetyce? Nie musisz decydować się na kompromis między wyglądem a funkcjonalnością. Produkty z tej serii mają nowoczesny design, który będzie pasować do większości budynków. Stanowią dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na zabezpieczeniu terenu wokół domu lub na działce rekreacyjnej.

Wysoka jakość wykonania to gwarancja trwałości i estetyki

Systemy ogrodzeniowe Lara 2 są produktami, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Stworzono je z trwałych i odpornych materiałów. Dzięki temu nie zaszkodzi im negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Możesz zapomnieć o zardzewiałych czy spróchniałych elementach. Do produkcji użyto materiałów odpornych na korozję.

Prezentowane produkty zostały pomalowane proszkowo. Zapewnia to bardzo dobre i równomierne pokrycie farbą. Dzięki temu wszystkie elementy prezentują się bardzo estetycznie. Co więcej, są także lepiej chronione przed działaniem warunków atmosferycznych. Czarny kolor jest pozbawiony prześwitów. Zapewnia natomiast nowoczesny wygląd. Ma także dużą wartość dekoracyjną.

Seria Lata 2 do tworzenia ogrodzeń obejmuje duży wybór dostępnych produktów. Znajdziesz w jej ramach wszystkie elementy, których potrzebujesz do stworzenia kompletnego ogrodzenia. Znajdziesz w niej przęsła, słupki, a także furtki i bramy. Słowem, każdy element, który jest wymagany do ogrodzenia dowolnego terenu i zapewnienia do niego dostępu wybranym osobom.

Systemy ogrodzeniowe Lara 2 – skutecznie zabezpieczysz swoje mienie i zadbasz o prywatność

Stworzenie ogrodzenia z produktów z tej serii to sposób na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego mienia. Uchronisz swój ogród przed uszkodzeniami, których mogliby dokonać ludzie bądź zwierzęta. Tym samym wyposażenie ogrodu będzie bezpieczne. Nie będziesz także musiał chować go każdej nocy w obawie przed ewentualnymi złodziejami.

Ogrodzenie, które stworzysz z tych produktów, pozwoli Ci również zadbać o prywatność. Przęsła o poziomym układzie ograniczą widoczność z ulicy na Twój ogród. Dzięki temu w spokojnie spędzisz czas np. na działce. Równocześnie ogrodzenie nie zaciemni znacząco terenu wokół domu. Przepuści promienie słoneczne.

Dzięki produktom z tej serii zdołasz stworzyć ogrodzenie dla każdego terenu niezależnie od jego rozmiarów i ukształtowania terenu. Modułowa budowa ułatwia otoczenie nawet działki o bardzo nieregularnych granicach. Co więcej, elementy możesz dowolnie z sobą łączyć i tworzyć z nich nawet bardzo długie ogrodzenia.