Produkty

Produkty z serii Lavender

Systemy ogrodzeniowe Lavender – nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu

Dysponujesz domem z ogrodem. A może działką rekreacyjną? Skorzystaj zatem z produktów z kategorii systemów ogrodzeniowych. Dzięki nim będziesz w stanie stworzyć nie tylko praktyczne, ale i wyjątkowo estetyczne ogrodzenie w każdym miejscu. Nowoczesny wygląd natomiast zapewni Ci seria Lavender.

Systemów ogrodzeniowych możesz użyć do otoczenia każdej posesji. Nie mają znaczenia jej rozmiar, kształt czy ukształtowanie terenu. Odpowiednio dopasowane przęsła, bramy i furtki pozwolą Ci na stworzenie ogrodzenia w każdym miejscu. Co więcej, dopasujesz je do swoich potrzeb i kształtu ogrodu.

Seria ta obejmuje nie tylko estetyczne, ale i praktyczne przęsła. W jej ramach masz do wyboru także furtki i bramy różnego typu. Dzięki nim możesz zapewnić sobie wygodny dostęp na ogrodzony teren. Szczególnie bramy z automatem zadbają o twój wysoki komfort.

Funkcjonalne i estetyczne ogrodzenie

Systemy ogrodzeniowe Lavender obejmują duży wybór dostępnych elementów. Wśród nich znajdziesz potrzebne do stworzenia ogrodzenia przęsła. Dodatkowo możesz wybierać spośród furtek w kilku rozmiarach. Ułatwia to dopasowanie jej do Twoich potrzeb. Pamiętaj również o szerokiej ofercie bram. Oprócz klasycznych modeli uchylnych masz do wyboru także bramy przesuwne oraz oryginalne modele łamane. Dzięki temu zdołasz dopasować je do każdego terenu niezależnie od jego rozmiaru czy układu Twojego ogrodu.

Estetyka wykonania jest jedną z cech, która wyróżnia produkty z tej serii na tle innych. Wszystkie elementy zostały wykonane z troską o każdy detal. Dodatkowo oryginalny i nowoczesny design sprawia, że możesz stworzyć ogrodzenie o dużej wartości dekoracyjnej. Zyskasz tym samym nie tylko praktyczne produkty, ale i wyjątkowo estetyczne. Ogrodzenie stanie się tym samym ozdobą Twojego ogrodu.

Produkty z tej serii zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Są tym samym odporne na korozję oraz uderzenia mechaniczne. Dodatkowo przykręcane do podłoża słupy zapewniają dużą stabilność tym produktom.

Systemy ogrodzeniowe Lavender zapewnią Ci prywatność

Systemy ogrodzeniowe Lavender pozwolą Ci spędzać czas w ogrodzie z dala od ciekawskich spojrzeń sąsiadów. Przęsła są zabudowane, dlatego stanowią bardzo dobrą zasłonę. Pełnią funkcję podobną do parawanów. Równocześnie jednak są trwalsze i wytrzymalsze. Zostały wykonane z solidnych materiałów, dlatego doskonale znoszą nawet uderzenia mechaniczne.

Dobrze przygotowane ogrodzenie zapewni Ci bezpieczeństwo. Powstrzyma niepożądane osoby przed wejściem na Twoją posesję. Dodatkowo dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się wokół domu. Nie oddalą się od niego i nie wybiegną na ulicę.

W ramach tej serii znajdziesz wyjątkowo praktyczne bramy z automatem. Dzięki nim będziesz mógł dostać się na ogrodzony teren bez wychodzenia z samochodu. Z kolei modele przesuwne sprawdzą się w przypadku wąskich posesji. Dotyczy to również modeli łamanych, które są rozwiązaniem pośrednim między bramą uchylną a przesuwną.