Produkty

Produkty z serii Lotos

Systemy ogrodzeniowe Lotos – minimalizm i funkcjonalność

Nie ma znaczenia, ile metrów kwadratowych liczy sobie Twoja posesja. Możesz lepiej o nią zadbać z wykorzystaniem produktów z kategorii systemów ogrodzeniowych. Wśród nich natomiast bardzo dobrym wyborem szczególnie do nowoczesnych aranżacji jest seria Lotos.

Systemów ogrodzeniowych użyj do otoczenia swojej posiadłości. W ramach tej serii znajdziesz zarówno kilka rodzajów przęseł, jak i furtki czy otwierane na różne sposoby bramy. Pozwoli Ci to na stworzenie ogrodzenia idealnie dopasowanego do rozmiaru czy kształtu posesji. Zdołasz także wykonać ogrodzenie, które jest zgodne z Twoimi potrzebami lub preferencjami.

Produkty z tej serii są wytrzymałe, trwałe, a przy tym funkcjonalne. Wśród nich dostępne są również bramy automatyczne, którymi możesz zdalnie sterować. To gotowe do montażu produkty oferowane jako kompletne zestawy. Będą tworzyły idealne ogrodzenie w każdym miejscu. Sprawdzą się zarówno wokół prywatnego domu, jak i terenu firmowego.

Trwałe i estetyczne ogrodzenia

Seria Lotos do ogradzania posesji wyróżnia się przede wszystkim dużą trwałością oraz wytrzymałością. Wszystkie produkty, które wchodzą w jej skład, są stworzone z materiałów odpornych na korozję. Dodatkowo warstwa farby bardzo dobrze zabezpiecza je przed szkodliwym wpływem wody. Dzięki temu zyskujesz produkty, które przez długi czas będą prezentowały się wyjątkowo dobrze.

Szukasz elastycznych rozwiązań? W tym również pomoże Ci prezentowana seria płytek. W jej ramach znajdziesz ogromny wybór dostępnych elementów. Dwa rodzaje przęseł, kilka rodzajów furtek, a także ogromny wybór dostępnych bram gwarantują, że stworzysz idealne ogrodzenie. Możesz przy tym wybierać spośród produktów o różnych rozmiarach, a także innym sposobie działania. Dopasujesz bez problemu każdy element do układu terenu lub ilości wolnego miejsca.

Każdy produkt z tej serii jest w pełni kompletnym zestawem. Oznacza to, że oferowany jest wraz z akcesoriami montażowymi. Śruby, suwnice, automat to tylko niektóre elementy, jakie otrzymujesz wraz z bramą bądź furtką.

Systemy ogrodzeniowe Lotos – idealne również do wąskich posesji

Chcesz zapewnić sobie bezpieczeństwo i ograniczyć dostęp na posesję niepożądanym osobom? W takim razie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą właśnie systemy ogrodzeniowe Lotos. Seria ta obejmuje wysokie przęsła oraz praktyczne bramy i furtki, które skutecznie zadbają o bezpieczeństwo Twojego mienia. Co więcej, duży wybór dostępnych produktów umożliwi Ci dopasowanie ogrodzenia do praktycznie każdego terenu.

W ramach tej serii znajdziesz automatyczne bramy. Dzięki nim w czasie deszczu, wiatru czy niskich temperatur dostaniesz się na ogrodzony teren bez wychodzenia z samochodu. To bardzo bezpieczne, ale też wyjątkowo wygodne rozwiązanie. Idealnie sprawdza się również w gorące dni, gdy przedwczesne opuszczenie klimatyzowanego wnętrza samochodu jest mało kuszącą opcją.

Jeśli dysponujesz wąską posesją, również możesz stworzyć idealne ogrodzenie. Wystarczy, że wykorzystasz bramy przesuwne. Nie będą wymagały dużo miejsca. Ich użytkowanie natomiast jest nie tylko łatwe, ale i wyjątkowo praktyczne.