Produkty

Produkty z serii Prado

Drzwi zewnętrzne Prado

W kategorii drzwi zewnętrznych znajdziesz produkty, które ochronią Twój dom, firmę czy lokal przed intruzami i zimnem. Jeśli szukasz skrzydła do budynku o nowoczesnej architekturze, z pewnością zainteresują Cię drzwi zewnętrzne Prado. Jest to kolekcja produktów o prostym, geometrycznym designie w modnych kolorach. Na serię składają się drzwi prawo- i lewostronne. Poszczególne modele dostępne są w różnych wymiarach, toteż bez trudu znajdziesz drzwi odpowiadające Twoim potrzebom.

Drzwi wykonano z ocynkowanej stali, która sprawia, że są trwałe i wytrzymałe. Wewnątrz ocieplono je styropianem, który zapewnia dobrą izolację termiczną. Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania, łatwa instalacja to cechy, które w drzwiach z prezentowanej serii cenią klienci.

Jeśli zdecydujesz się na jedne z drzwi Prado, w komplecie otrzymasz stalowe ościeżnice z progiem, dwa zamki z wkładkami oraz klamkę z górnym szyldem. Cały zestaw składa się na gotowe drzwi, które pozostaje jedynie zamontować. Instalacja skrzydła nie należy do trudnych.

Drzwi zewnętrzne Prado — bezpieczeństwo i estetyka

Seria Prado drzwi zewnętrznych zawiera produkty, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Produkty w nowoczesnym stylu dostępne są w wielu modnych kolorach. Zwolennicy minimalizmu doceniają białe i antracytowe skrzydła. Osoby preferujące bardziej klasyczne rozwiązania najchętniej sięgają po jeden z modeli imitujących drewno. Duży wybór kolorów i rozmiarów sprawia, że bez trudu dobierzesz odpowiednie skrzydło zarówno do wielkości otworu drzwiowego, jak i architektury budynku oraz barwy elewacji.

Wnętrze drzwi wypełnia styropian, który zapobiega przenikaniu zimna do pomieszczeń oraz uniemożliwia odpływ ciepła z wnętrza. Stalowa konstrukcja oraz system antywyważeniowy skrzydła zabezpieczą budynek przed niechcianymi gośćmi. Drzwi zewnętrzne są ciągle poddawane działaniu czynników atmosferycznych, które mogłyby wywierać na nie negatywny wpływ. Dla zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami producent zadbał o zwiększoną odporność skrzydła na działanie wilgoci oraz na odkształcenia.

Drzwi do domu i lokalu komercyjnego

 

Seria Prado drzwi do budynków pomoże Ci ochronić Twój dom przed nieproszonymi gośćmi. Zamknięte drzwi zewnętrzne stanowią skuteczną barierę zarówno dla ludzi, jak zwierząt oraz owadów. Wypełnione styropianem skrzydło zabezpieczy budynek przed utratą ciepła oraz uniemożliwi napływ zimna do wnętrza. Mniejszy ubytek ciepła oznacza mniejsze rachunki za ogrzewanie. Warstwa styropianu jest także dodatkową barierą dla hałasu z zewnątrz. Wybierając jeden z prezentowanych modeli, zapewnisz sobie ciepłe i ciche wnętrza — idealne do pracy i odpoczynku.

Prezentowana seria to drzwi, które możesz wykorzystać jako skrzydło wejściowe do domu jednorodzinnego lub lokalu usługowo-handlowego. W obu przypadkach prezentowane modele doskonale się sprawdzą. Drzwi mogą Ci też posłużyć jako przegroda do nieogrzewanych pomieszczeń. Zamontujesz je pomiędzy garażem, piwnicą lub kotłownią. Produkt uniemożliwi przenikanie chłodu do części mieszkalnej budynku.