Produkty

Produkty z serii Temida Black

Drzwi zewnętrzne Temida Black – bezpieczeństwo, estetyka i komfort

Zabezpieczenie budynku przed dostępem do niego niepożądanych osób nie musi być trudne. Skorzystaj z produktów z kategorii drzwi zewnętrznych. Duży wybór dostępnych modeli pozwoli Ci zadbać o wyciszenie akustyczne, izolację termiczną, a także zapewni ochronę antywłamaniową. Jeśli natomiast szukasz produktu, który jest zarazem estetyczny, powinna Cię zainteresować seria Temida Black.

Drzwi zewnętrznych z tej serii możesz użyć przede wszystkim do zabudowy jednorodzinnej lub szeregowej. Doskonale sprawdzą się jako zamknięcie Twojego domu. Produkt wyróżnia się bardzo estetycznym wykonaniem. Dlatego będzie nie tylko praktycznym elementem obiektu, ale też dekoracyjnym wykończeniem.

W ramach tej serii znajdziesz szeroki wybór dostępnych rozmiarów, stron otwierania, a także kolorów skrzydeł drzwiowych. Produkty oferowane są jako gotowe i kompletne zestawy, które zawierają zamki, ościeżnice i okucia. To gotowe do montażu skrzydła drzwiowe idealne do każdego budynku, w którym chcesz mieszkać.

Wyjątkowa jakość może łączyć się z estetyką, czyli drzwi zewnętrzne Temida Black i ich właściwości

Drzwi zewnętrzne Temida Black to bardzo estetyczny produkt, który posłuży Ci przez wiele lat. Wykonany jest z solidnej stali. Tym samym doskonale spełniają swoją główną funkcję. Nie musisz obawiać się uszkodzeń mechanicznych, również tych, które mogłyby powstać w wyniku próby włamania. Stalowe drzwi są bardzo wytrzymałe. Dotyczy to również zamontowanych w nich zamków.

Produkt ten wyróżnia się także estetycznym wykonaniem. Wykończenie w kolorze zawdzięcza folii odpornej na promieniowanie UV. Zapewnia to trwałość koloru przez wiele lat niezależnie od stopnia nasłonecznienia tego elementu. Estetyczne wykonanie drzwi obejmuje również przeszklenia. Dzięki nim skrzydło prezentuje się bardzo dekoracyjnie.

Seria ta obejmuje szeroki wybór produktów. Znajdziesz drzwi otwierane na prawą lub lewą stronę. Możesz także wybrać spośród wielu dostępnych rozmiarów. Bez trudu także dopasujesz je do koloru swojej elewacji. Szeroka oferta kolorystyczna ułatwi Ci wybór.

Najlepsze zabezpieczenie dla Twojego domu

Żaden system alarmowy nie będzie wystarczający, jeśli nie zainwestujesz w dobre drzwi zewnętrzne. Dlatego też seria Temida Black do zabezpieczania budynków jest doskonałym rozwiązaniem do Twojego domu. Dzięki tym drzwiom z łatwością ograniczysz dostęp do obiektu osobom nieupoważnionym. Zapewniają to aż dwa solidne zamki, a także skrzydło wykonane ze stali.

Produkty z tej serii zapewniają również izolację akustyczną i termiczną. Ograniczysz dostęp dźwięków z zewnątrz do budynku. Obejmuje to zarówno przejeżdżające ulicą samochody, jak i odgłosy sąsiadów, którzy przechodzą w pobliżu Twojego domu. Z kolei izolacja termiczna sprawia, że ciepło z wnętrza nie będzie uciekało na zewnątrz. Dzięki temu zapłacisz mniejsze rachunki za ogrzewanie. Równocześnie w Twoim domu będzie ciepło i przytulnie, nawet gdy na zewnątrz będą minusowe temperatury.