Produkty

Produkty z serii Zitron

Polskie drzwi zewnętrzne Zitron

 

W kategorii drzwi zewnętrznych znajdziesz wyjątkowe skrzydła z serii Zitron. To nowoczesne, estetyczne i eleganckie produkty, które będą doskonałym zabezpieczeniem budynku przed chłodem i intruzami. Drzwi zewnętrzne Zitron świetnie sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach firmowych.

Produkt wykonano w Polsce. Wybierając go, wspierasz więc krajową przedsiębiorczość. W zestawie z drzwiami znajdziesz stalową ościeżnicę z progiem, dwa zamki z wkładkami oraz klamkę z szyldem górnym. Otrzymasz zatem produkt gotowy do montażu. Drzwi są dostępne w różnych wymiarach i kolorach. Oferujemy wersję prawo- i lewostronną każdego modelu.

Produkty, które znajdziesz w tym dziale, cieszą się dużą popularnością. Nasi klienci doceniają je za nowoczesny, estetyczny design, wysoką jakość wykonania oraz łatwy montaż. Prezentowane drzwi mają jednak o wiele więcej zalet, o których warto wspomnieć.

 

Drzwi zewnętrzne Zitron — nowoczesność i bezpieczeństwo

 

Seria Zitron drzwi zewnętrznych charakteryzuje się nowoczesnym, geometrycznym designem. Atrakcyjny element stanowi przeszklenie w postaci wąskiej, prostokątnej pionowej tafli. Nieprzezroczyste szkło sprawia, że osoby stojące na zewnątrz nie zobaczą, co dzieje się za drzwiami. Skrzydło występuje w wielu wersjach kolorystycznych: od białej i szarej po modele imitujące drewno. Tak duży wybór barw pozwoli Ci bez trudu dopasować drzwi do elewacji budynku.

Drzwi wykonano ze stali ocynkowanej — solidnego i trwałego materiału. Dzięki temu produkt wraz z mechanizmem antywyważeniowym zagwarantuje bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Drzwi wypełniono styropianem, który zabezpiecza przed przenikaniem chłodu do wnętrza budynku. Dzięki niemu drzwi lepiej wyciszają hałasy z zewnątrz.

Zewnętrzne skrzydła są często narażone na opady deszczu, śniegu, a niekiedy nawet gradu. Aby produkt służył Ci doskonale przez wiele lat, producent zadbał o podwyższenie jego odporności na wilgoć i odkształcenia.

 

Drzwi do domu, firmy i sklepu

 

Seria Zitron drzwi do budynków znajduje szerokie zastosowanie. Skrzydło możesz zamontować w domu jednorodzinnym, firmie lub lokalu handlowym. Dzięki ociepleniu produkt sprawdza się także w charakterze przegrody oddzielającej nieogrzewane pomieszczenia. Możesz więc zamontować to skrzydło pomiędzy pomieszczeniami mieszkalnymi a garażem czy kotłownią. Przez ocieplone drzwi chłód nie będzie dostawał się do pomieszczeń, a ciepło nie będzie z nich ulatywało, toteż koszty ogrzewania budynku zdecydowanie się zmniejszą. Z pomocą prezentowanych drzwi zabezpieczysz swój dom lub firmę przed chłodem i hałasem z zewnątrz. Twoje pomieszczenia będą ciepłe i ciche, co zapewnia komfortowe warunki pracy i odpoczynku.

Antywyważeniowe skrzydło ochroni Cię i Twoich bliskich przed niechcianymi gośćmi — zarówno ludźmi, jak i owadami czy zwierzętami. Dzięki niemu poczujesz się bezpiecznie w swoim domu.

Jeśli szukasz drzwi zewnętrznych do swojego budynku, warto rozważyć jeden z dostępnych modeli wykonanych w Polsce skrzydeł z kolekcji Zitron.