Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Gorc

Daszki słupkowe Joniec Gorc do Twojej posesji

Daszki słupkowe są niezbędnymi elementami wykończeniowymi ogrodzenia na Twojej posesji. Estetycznie zwieńczają słupki ogrodzeniowe. W sklepie internetowym Castorama znajdziesz szeroką ofertę produktów z kategorii daszków słupkowych oraz płytek słupkowych spotykanych w systemach ogrodzeniowych, betonowych i klinkierowych. Daszki słupkowe Joniec Gorc należą do elementów tak funkcjonalnych, jak i dekoracyjnych.

Daszki słupkowe Joniec Gorc w Castoramie

Seria Joniec Gorc daszków słupkowych należy do najczęściej kupowanych w naszym markecie. Produkty z serii Joniec charakteryzują się konkurencyjną ceną przy zachowaniu najwyższych standardów wykonania. Seria Joniec Gorc daszków do wykańczania słupków ogrodzeniowych to praktyczny i atrakcyjny sposób na wykończenie ogrodzenia wokół Twojej posesji. Produkty te bardzo dobrze komponują się z ogrodzeniami utrzymanymi w różnych stylach, mogą być stosowane zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych systemów ogrodzeniowych.

Odpowiednio nałożony daszek słupkowy stanowi doskonałą izolację i zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza słupka. Dzięki temu Twoje słupki ogrodzeniowe zachowają trwałość oraz stabilność konstrukcji przez długie lata, gdyż nie będą ulegać erozji. Daszki słupkowe Joniec Gorc cechuje stosunkowo niska cena, zwłaszcza w porównaniu do jakości produktu. Dzięki temu możesz przeznaczyć środki na inne prace wykończeniowe na Twojej posesji. Seria Joniec charakteryzuje się zróżnicowaną kolorystyką, dlatego zawsze dobierzesz produkt do odcieni pozostałych elementów Twojego ogrodzenia.

Zastosowanie daszków słupkowych

Daszki słupkowe Joniec Gorc wykorzystasz nie tylko w pracach budowlanych na obszarze Twoje posesji, ale z ich pomocą możesz również całkowicie zmienić Twoje ogrodzenie. Wystarczy, że założysz nowe daszki na słupki, a już odmienisz wygląd konstrukcji ogrodzeniowej. Zmiana na pewno zostanie doceniona przez Twoich sąsiadów. Klasyczny i naturalny design sprawi, że Twoje ogrodzenie będzie się prezentować elegancko i estetycznie.

Płytka Gorc jest odmianą daszka, która sprawdza się w połączeniu z każdym słupkiem wykonanym z naturalnego materiału, np. piaskowca łupanego. Płytka służy do estetycznego wykończenia ogrodzeń oraz podmurówek. Oprócz daszków i płytek w tej kategorii znajdziesz inne produkty, dzięki którym wykonasz systemy ogrodzeniowe. Są to bloczki Joniec Gorc oraz murki Joniec Gorc. Bloczek łupany nadaje się do wykorzystania podczas mocowania ogrodzenia – możesz z niego wybudować słupki, do których później dołączysz wybrane elementy płotu, lub też w całości użyć go do grodzenia posesji.

Murek Joniec Gorc

Murek umożliwia wykonanie eleganckiego ogrodzenia posesji. Jego powierzchnia imituje piaskowiec, wobec czego jest wyjątkowo stylowy. Wykonany został z betonu, czyli materiału odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Kolorystyka murku znakomicie współgra z otaczającą go ogrodową zielenią.