Produkty

Produkty z serii Tora

Systemy ogrodzeniowe Joniec Tora – trwałość i bezpieczeństwo

Dysponujesz domem z ogródkiem? A może lubisz spędzać czas na działce? W celu zabezpieczenia terenu skorzystaj z produktów z kategorii systemów ogrodzeniowych. W kategorii tej znajdziesz szeroki wybór elementów, z których zbudujesz trwałe ogrodzenia. Na szczególną uwagę zasługuje seria Joniec Tora.

Systemów ogrodzeniowych nie musisz wybierać z uwagi na ich rozmiary. Z produktów tej serii zbudujesz ogrodzenie o dowolnej wysokości i długości. Obejmuje ona elementy, które służą do stworzenia słupków. Pomiędzy nimi ustawisz przęsła. Aby ochronić wnętrze bloków, posłuż się daszkami. Dzięki nim liście, deszcz i śnieg nie będą gromadziły się wewnątrz słupków.

Produkty z tej serii to elementy o nowoczesnym designie. Idealnie sprawdzą się we współczesnym budownictwie. Wyglądem przypominają nieco betonowe słupki. Mają jednak atrakcyjniejszą formę, a także są łatwiejsze do montażu. Produkty z tej serii będą idealne dla zwolenników minimalistycznej formy i dużej trwałości ogrodzenia.

Systemy ogrodzeniowe Joniec Tora – trwałe i łatwe w instalacji

Systemy ogrodzeniowe Joniec Tora wyróżniają się materiałem, z którego zostały wykonane. Trudno o trwalsze systemy ogrodzeniowe. Wykonane są z betonu. Dzięki temu doskonale znoszą szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Nie zaszkodzi im deszcz, wiatr czy śnieg. Nie grozi im również korozja.

Równocześnie produkty te są znacznie łatwiejsze do użycia niż samodzielne betonowe słupy. Układasz je podobnie jak cegłę czy pustaki. Wystarczy stawiać element na elemencie, aby stworzyć słupek o dowolnej wysokości. Nie są to jednolite słupy, które trudno osadzić w pionie.

Seria ta zwraca uwagę minimalistyczną formą i dużą estetyką wykonania. Produkty są bardzo trwałe. Równocześnie jednak wyróżniają się estetycznym wykończeniem. Dzięki temu nie będą tworzyły wrażenia starego, betonowego ogrodzenia. Równocześnie zachowają jego trwałość i wytrzymałość.

Wyjątkowe ogrodzenia działki i domu

Odpowiednie połączenie ze sobą przęseł ma ogromne znaczenie. Dlatego seria Joniec Tora do tworzenia ogrodzeń jest dobrym wyborem. Dzięki niej zastąpisz metalowe słupki ogrodzeniowe. Te nie tylko prezentują się mało estetycznie. Są także narażone na korozję. Co więcej, nie wykazują podobnej trwałości, co ich betonowe odpowiedniki. Dlatego seria ta pomoże Ci stworzyć bardzo wytrzymałe, a przy tym funkcjonalne ogrodzenie. Co więcej, ze stworzeniem słupków poradzisz sobie samodzielnie. Nie musisz stawiać ciężkich betonowych słupów. Możesz je jednak stworzyć tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom.

Produkty z tej serii sprawdzą się do tworzenia ogrodzenia domu z ogródkiem i działki rekreacyjnej. W każdej sytuacji dobrym wyborem będą trwałe słupki. To one stanowią podporę dla przęseł. Dzięki nim nie musisz obawiać się przewrócenia ogrodzenia. Produkty z tej serii zapewnią tym samym bezpieczeństwo nie tylko Twojego mienia. Również osoby przebywające w ogrodzie będą bezpiecznie. Elementy te posłużą także do ograniczenia dostępu na Twój teren dzikim zwierzętom i nieproszonym gościom.