Produkty

Produkty z serii Powerstrips

Haczyki i plastry Powerstrips

Haczyki i plastry Powerstrips to praktyczne rozwiązania, które pozwolą Ci przymocować różnorodne obiekty do ściany bez ingerowania w jej strukturę. Samoprzylepne plastry możesz nakleić na płytkach ceramicznych w Twojej łazience czy też w każdym miejscu na pomalowanej farbą ścianie. Równie szybko co przykleić, możesz je także odkleić. Dzięki temu w szybki sposób przearanżujesz wystrój pomieszczenia, zmieniając rozkład obrazków na ścianie czy też układ wieszaków na ręczniki.

W tej serii znajdziesz tradycyjne haczyki w wielu kształtach oraz kolorach. Masz też do dyspozycji niewielkie haczyki przeznaczone do zawieszenia obrazków oraz dekoracyjne modele, które są ozdobą same w sobie. Produkty w ofercie przystosowane są do zawieszania elementów na różnorodnych podłożach. Możesz dobrać taśmy do tapet, do płytek ceramicznych oraz do farby. Czekają również na Ciebie specjalne produkty wodoodporne, które doskonale sprawdzą się w łazience.

Seria Powerstrips – funkcjonalność w niskiej cenie

Seria Powerstrips z haczykami i plastrami to nowoczesne rozwiązanie, które ułatwi Ci organizowanie oraz udekorowanie Twojego domu. W oczy szczególnie rzuca się bogata oferta produktów, wśród których na pewno znajdziesz ten najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Innowacyjność tej serii polega na tym, że pozwala ona umieszczać na ścianie wiele elementów bez konieczności ingerowania w jej strukturę. To szczególnie wygodne, kiedy chcesz zamontować dodatkowe wieszaczki lub ozdoby, których nie przewidziałeś w pierwotnym projekcie mieszkania. Produkty z tej serii możesz szybko przykleić i odkleić, kiedy tylko chcesz.

Elementy z serii Powerstrips możesz używać wielokrotnie. Wytrzymały materiał, z którego są zrobione, wytrzymuje ciężar mokrych ręczników czy też ramek do obrazów. Wszystkie mają bardzo trwały klej. Zapobiega on przemieszczaniu się haczyków, ale nie pozostawia po sobie śladów, kiedy oderwiesz element od ściany. Dużą zaletą tej serii jest też stosunkowo niewielkie cena, która zdecydowanie nie obciąży Twojego portfela.

Seria Powerstrips – różnorodność zastosowań do Twojego domu

Seria Powerstrips do wieszania elementów na ścianie pozwala na różnorodne wykorzystanie elementów. Wodoodporne modele sprawdzą się szczególnie w łazience, w której panuje wysoka wilgotność. Na wieszaczkach możesz przechowywać ręczniki, ale również inne akcesoria łazienkowe lub gadżety. Możesz zamieścić tam gumki do włosów, czy opakowanie z płatkami kosmetycznymi. Tradycyjne haczki sprawdzą się także w kuchni. Powiesisz na nich ściereczki lub fartuchy. Plastry dwustronne to natomiast doskonała opcja do zawieszenia ulubionych plakatów obrazów lub zdjęć. Pozwalają też przyczepić na ścianie coś tylko na chwilę. W ten sposób możesz wykorzystać ją w kreatywny sposób jako tablicę na notatki lub miejsce zapisywania ważnych zadań do zrobienia. Produkty takie przydadzą Ci się szczególnie, kiedy wynajmujesz mieszkanie i nie możesz wiercić w ścianach, a także, jeśli lubisz często zmieniać wystrój Twoich wnętrz.