Produkty

Produkty z serii Fala

Łączniki Fala

Jeśli potrzebujesz włącznika światła, który będzie odporny na zabrudzenia oraz wilgoć, sięgnij po produkty dostępne w kategorii łączniki. Duża odporność na wilgoć oraz wytrzymałość to cechy charakterystyczne łączników z serii Fala.

 

Tego typu elementami instalacji świetlnej stworzysz odpowiednie oświetlenie dla domu, biura, hali produkcyjnej, magazynu czy warsztatu. Seria Fala łączników to produkty charakteryzujące się dużą wytrzymałością. Są trwałe i odporne na ścieranie – cechy te sprawiają, że bywają chętnie wykorzystywane w zakładach przemysłowych oraz w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza. Prezentowana seria ma bowiem wysoki współczynnik ochrony.

 

IP na poziomie 44 oznacza, że produkt jest odporny na wodę bryzgającą z każdego kierunku. Jest wyposażony w uszczelki, które chronią łącznik przed zamoczeniem oraz przedostaniem się do środka kurzu i innych zanieczyszczeń.

 

Wybierz odpowiednie łączniki fala

Seria Fala obejmuje szereg elementów instalacji oświetleniowej. Znajdziesz tutaj pojedyncze i podwójne gniazda, łączniki pojedyncze, podwójne, krzyżowe, świecznikowe, schodowe pojedyncze oraz przyciski dzwonka czy zestawy łącznika i gniazda. Seria Fala gniazd i łączników to produkty dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

 

Znajdziesz tutaj zarówno białe, jak i szare czy czarne elementy. Taki dobór kolorów czyni je uniwersalnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Mogą być stosowane tak w kuchni, jak i w łazience. Sprawdzą się także w pomieszczeniach komercyjnych oraz przemysłowych. Kolorystyka łączników sprawia, że idealnie pasują do wnętrz industrialnych oraz urządzonych w nowoczesnym stylu. Można jest zamontować na ścianach o dowolnym kolorze – ich neutralne barwy sprawiają, że świetnie prezentują się na każdym tle.

 

Wśród elementów serii znajdziesz produkty z podświetleniem, które nawet w ciemności pozwolą bez trudu zlokalizować włącznik światła. Ten drobny element w znaczący sposób podnosi komfort korzystania z łącznika.

 

Natynkowe gniazda z serii Fala zostały wyposażone w uziemienie, które zabezpiecza je przed przeciążeniami oraz wyładowaniami elektrycznymi. Dzięki temu korzystanie z tego produktu staje się o wiele wygodniejsze.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest także zestaw łącznika z gniazdem. Utrzymany jest w jednolitej stylistyce w kolorze szarym z czarnymi elementami. To nie tylko designerski dodatek, który będzie idealnie pasował do wnętrz industrialnych. Nie musisz martwić się dopasowaniem poszczególnych widocznych elementów instalacji. Korzystając z zestawu, otrzymujesz identyczne kolorystycznie gniazdo i łącznik.

 

Wszystkie gniazda z tej serii są wyposażone w wieczka zabezpieczające dostęp do samego gniazda, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie i ochronę. Znajdziesz tutaj zarówno gniazda o jednolitym nieprzeźroczystym wieczku, jak i półprzeźroczyste.

 

Łączniki Fala pozwolą Ci na bezpieczne przygotowania i korzystanie z instalacji oświetleniowej nawet w wilgotnych pomieszczeniach.