Produkty

Produkty z serii Natura

Drzwi harmonijkowe Natura do Twojego mieszkania

Dobranie odpowiednich drzwi harmonijkowych do mieszkania to jeden z ważniejszych etapów prac remontowych. Seria drzwi harmonijkowych Natura to produkty, które możesz stosować do dekoracji wnętrza pomieszczeń. Przydadzą Ci się nie tylko w czasie urządzania mieszkania, ale także obiektów biurowych, pensjonatów czy hoteli. Dzięki nim skutecznie odgrodzisz od siebie wybrane pomieszczenia, zyskując tym samym poczucie prywatności w każdym z nich.

Drzwi harmonijkowe Natura stworzone są z połączonych ze sobą paneli, które składają się ze sobą w czasie zamykania drzwi. Od liczby zastosowanych elementów zależy szerokość skrzydła drzwi. W tej serii znajdują się także dodatkowe panele, które możesz samodzielnie zamontować do wybranego skrzydła. Dzięki temu powiększysz jego szerokość i dopasujesz ją do właściwego otworu drzwiowego.

Do produkcji elementów z tej serii użyto trwałego tworzywa PCV. Jest ono nie tylko wytrzymałe na drobne uszkodzenia mechaniczne, ale również odporne na działanie wilgoci. Dzięki temu możesz stosować je w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak kuchnia, łazienka czy pralnia.

Drzwi harmonijkowe Natura i ich wyjątkowy wygląd

Drzwi w kształcie harmonijki są powszechnie stosowane w różnego rodzaju budynkach. Seria drzwi do odgradzania pomieszczeń Natura posiada charakterystyczny wygląd, po którym natychmiast rozpoznasz elementy serii. Druk komputerowy na drzwiach i panelach przypomina wygląd heblowanych desek. Seria mocno nawiązuje do natury, dlatego z łatwością zaaranżujesz jej produktami wnętrza naturalistyczne i rustykalne. 

Drzwi harmonijkowe Natura występują w różnych wariantach, a szeroka gama produktów pozwoli Ci na idealne dopasowanie ich do swoich potrzeb. Możesz dobrać odpowiednią szerokość skrzydła, a także kolor i wzór powierzchni. Różne wzory imitują poszczególne gatunki drzew. Znajdziesz tu ciemne drzwi w kolorze drewna tropikalnego wenge lub bardzo jasny dąb biały. W serii dostępne są także elementy w różnych odcieniach brązu, stworzone na podstawie wyglądu drewna olchy, dębu czy buka.

Zastosowanie produktów z serii Natura

Zastosowanie dla drzwi harmonijkowych znajdziesz wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na skrzydła drzwi otwieranych tradycyjnie. Bardzo szerokie zastosowanie znajdą w niewielkich mieszkaniach w blokach lub budownictwie wielorodzinnym. Sprawdzą się doskonale w czasie przegradzania pomieszczeń. Za ich pomocą możesz zapewnić sobie odrobinę prywatności i dyskrecji w łazience czy niewielkim gabinecie. 

Drzwi harmonijkowe Natura mają konstrukcję, która umożliwia samodzielne zamontowanie ich w pomieszczeniu. Dzięki temu nie będziesz potrzebował pomocy specjalistów, co pozwoli Ci zmniejszyć koszty remontu i nie zaburzy Twojej organizacji pracy. Z łatwością zamontujesz także pojedyncze panele, za pomocą których ustalisz szerokość skrzydła.

Opisywane drzwi wyposażone są w wygodne uchwyty, które ułatwią ich otwieranie i zamykanie. Na panelu zamykającym całe skrzydło zamontowano zamek zatrzaskowy z magnesem. To on sprawi, że drzwi nie będą się samoczynnie zamykały, a Ty zyskasz spokój i poczucie prywatności.