Produkty

Aranżacja mieszkania w oparciu o nasze hobby

Aranżacja mieszkania w oparciu o nasze hobby

Pasja, hobby lub zainteresowanie - jak zwał tak zwał. Ważne, że przynosi nam radość i poczucie spełnienia. Najpiękniejsze mieszkania to takie, które odzwierciedlają naszą duszę i charakter. Dlaczego zatem nie pokusić się o ich aranżację, nawiązując do swoich pasji?

 mapa świata, tapeta, dom podróżnikaDużo podróżuję, bo lubię

Wchodzimy do jego domu i z ciekawością przyglądamy się wszystkim przedmiotom. Ramki z fotografiami jezior, gór oraz dzikich zwierząt i zabytkowych miast. Każda niesie ze sobą kawałek historii i przebytych kilometrów.

Jego mieszkanie to podróż, która nigdy się nie kończy. Zwykła niedzielna kawka kończy się tutaj opowieściami o dalekich podróżach, dostarczeniem nowej, ciekawej wiedzy o tym, co odległe i nieznane zwykłemu śmiertelnikowi. Takie mieszkania odwiedzamy chętnie, szczególnie wtedy, kiedy planujemy urlop. W krótkim czasie otrzymujemy bowiem garść inspiracji do dalekich podróży.

Z głową w chmurach

Tak zawsze o niej mówiono, kiedy siadała do szkolnej ławki z książką Prusa, Sienkiewicza lub Konopnickiej w dłoni. W przerwach zawsze czytała, na tyle często, by móc spokojnie obwieścić, że powieści (głównie romanse) to jej drugi świat. W jej domu da się to rozpoznać po dużej licznie regałów z wyłożonymi równo okładkami książek, ale nie tylko. Romantyczna dusza każe lokatorce mieszkania urządzić wszystko w lekkim, dziewczęcym stylu. Gdzieniegdzie można zauważyć drobiazgi w stylu vintage, a ściany pokrywa pudrowy róż, który chyba najbardziej kojarzy się z gorącym sercem właścicielki.

Z pasji do książek wyrzuciła z salonu telewizor. Nie ma czasu na jego oglądanie. Znacznie chętniej przewraca kolejne strony powieści, wyobrażając sobie, że to ona jest bohaterką tej niezwykłej historii.

W zdrowym ciele, zdrowy duchromantyczny wystrój wnętrz, książki

Mieszkania zapalonego sportowca to z reguły przeniesienie siłowni do czterech kątów mieszkania lub domu. Nie lubi marnować czasu na wylegiwanie się na kanapie. Zdecydowanie bardziej woli aktywnie wypoczywać, np. jeżdżąc na rowerku stacjonarnym lub podnosząc sztangi. Sportowe mieszkanie jest przestronne i pozbawione niepotrzebnych drobiazgów. Im więcej miejsca do ćwiczeń, tym lepiej.

Śpiewam, bo lubię

Śpiewanie to całe moje życie. Takie słowa najczęściej można usłyszeć od osób, które zawodowo lub amatorsko używają głosu do wyrażenia swoich emocji. Nic zatem dziwnego, że ich mieszkania przypominają studia muzyczne. Na ścianach wiszą płyty winylowe, w tle słychać muzykę, w telewizji wyświetlane są wiecznie ubóstwiane teledyski zagranicznych gwiazd, a przy suficie wisi disco ball.

Mieszkanie, w którym czujemy się dobrze i, dodatkowo, w którym realizujemy swoje pasje, to chyba najlepsze, co może się nam przydarzyć. Jeśli ktoś, wchodząc do naszego domu, od razu widzi kim jesteśmy, czym się pasjonujemy, możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nasza aranżacja domu się udała.

 

 

Doradca Dział wykończenie

Dział Wykończenie

Powiązane artykuły

Ściany z pomysłem!

Ściany z pomysłem!
Przez wielu z nas ściany traktowane są, jako tło do aranżacji wnętrz. Czas to zmienić i przekonać się, że mogą być również dekoracją samą w sob...
Czytaj więcej

Jaki wzór tapety do małego pokoju wybrać?

Jaki wzór tapety do małego pokoju wybrać?
W małym pokoju nie musimy rezygnować z tapety. Odpowiednio dopasowany wzór, nie tylko nie przytłoczy wnętrza, ale może go dodatkowo powiększyć....
Czytaj więcej

Instrukcja wideo - jak zerwać tapetę krok po kroku?

Instrukcja wideo - jak zerwać tapetę krok po kroku?
Jeżeli znudził nam się już wygląd naszej ściany z tapetą w roli głównej, możemy łatwo pozbyć się tej okładziny i to bez korzystania z pomocy fa...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena
2 komentarze
16.11.2016
zainspirowałam się! pasjonuje mnie balet i już mam pomysł, jak wykończyć swoją sypialnię - będzie subtelnie, ale efektownie!
25.05.2016
Myślę, że każdy powinien aranżować swoje pomieszczenia tak, żeby wyrażać swoją osobowość i podkreślać zainteresowania.

Ocena i komentarz dla:

Aranżacja mieszkania w oparciu o nasze hobby