Produkty

Sprytne sposoby na zagospodarowanie małej kuchni – akcesoria Tesa

Sprytne sposoby na zagospodarowanie małej kuchni – akcesoria Tesa

Mała kuchnia wymaga zastosowania sprytnych rozwiązań – dzięki samoprzylepnym akcesoriom Tesa możemy znacznie zwiększyć funkcjonalność wnętrza i optymalnie wykorzystać dostępną w pomieszczeniu przestrzeń. Jak wykorzystać produkty Tesa w aranżacji kuchni?

akcesoira do powieszeniaAkcesoria Tesa nie wymagają ingerencji w podłoże

Dlaczego haczyki i wieszaki Tesa warto wziąć pod uwagę podczas urządzania kuchni? Ich wielofunkcyjny charakter to tylko jedna z ich zalet. Z pewnością docenimy także łatwość ich montażu – elementy te są samoprzylepne, więc przymocowanie ich do wybranej powierzchni nie wymaga wiercenia w niej dziur czy wbijania gwoździ. Dzięki temu montaż akcesoriów jest niezwykle prosty i szybki, a przy tym nie wymaga trwałego naruszania podłoża.

Haczyki i uchwyty w małej kuchni

W małym pomieszczeniu niewielkie akcesoria kuchenne znacznie ułatwią organizację przestrzeni i zachowanie porządku. Wieszaki do kuchni są wielofunkcyjne – możemy z łatwością przytwierdzić je do dowolnej stabilnej i gładkiej powierzchni. Doskonale trzymają się ściany oraz glazury, ale możemy też zastosować je np. na meblach. Dzięki wielu możliwościom ich użycia z łatwością zagospodarujemy przestrzeń, w której nie ma miejsca na dodatkową półkę czy szafkę, a przy tym zapewnimy sobie łatwy dostęp do najpotrzebniejszych kuchennych przyborów.

Czy wiesz, że…

Samoprzylepne haczyki Tesa powstały przy zastosowaniu nowoczesnej technologii klejenia. W efekcie wyróżniają się doskonałą przyczepnością do powierzchni, a jednocześnie są bardzo łatwe w demontażu – po ich ściągnięciu nie pozostają na podłożu żadne ślady. Nie musimy więc obawiać się, że ich użycie w jakikolwiek sposób przyczyni się do powstawania uszkodzeń na określonej powierzchni.

Aranżacja małej kuchni z akcesoriami Tesa – inspiracjewieszane akcesoria kuchenne

W naszej kuchni brakuje miejsca na ściereczki, łyżkę i łopatkę czy rękawice kuchenne? Sięgnijmy po wybrane haczyki Tesa, by móc przechowywać je w najwygodniejszym dla nas miejscu. Oto kilka pomysłów na sprytne zagospodarowanie małej kuchni z akcesoriami Tesa.

1. Owalny duży haczyk Tesa doskonale sprawdzi się w roli wieszaka na ręcznik lub ściereczkę. Najlepiej przymocować go w pobliżu zlewozmywaka. Jego biały kolor doskonale wtopi się w powierzchnię białej glazury czy frontów meblowych. Możemy zastąpić go również hakiem ze stali nierdzewnej, który łatwo skomponuje się z baterią kuchenną czy sprzętami AGD.

2. Podłużny wieszak wyposażony w 3 haczyki to praktyczny sposób na zaaranżowanie kącika z przyborami kuchennymi. Mocowany na specjalny rzep dobrze sprawdzi się powieszony na ścianie poniżej półki, gdzie posłuży do przechowywania rękawic, chochli, trzepaczki itp.

haczyki Tesa3. Długi wieszak Tesa możemy swobodnie zestawić z pojedynczymi uchwytami – małymi lub dużymi haczykami zestawionymi w dowolnej konfiguracji. To praktyczny sposób na zaaranżowanie fragmentu ściany pomiędzy dolnymi a górnymi szafkami kuchennymi. Na poszczególnych uchwytach możemy zawiesić nie tylko podręczne przybory kuchenne, ale i wyeksponować porcelanowe filiżanki.

4. Dwa pojedyncze haki Tesa przymocowane w odpowiedniej odległości od siebie w połączeniu z opartym nie drewnianym wałkiem mogą spełnić rolę oryginalnego relingu lub uchwytu na ręcznik papierowy. A jeśli w małej kuchni brakuje ozdobnych akcentów, sięgnijmy po specjalne haczyki do wieszania obrazów lub przezroczyste uchwyty do mocowania dekoracji. Dzięki nim aranżacja małej kuchni stanie się nie tylko w pełni funkcjonalna, ale i przytulna.

Data publikacji: 30.08.2017
Doradca Dział Narzędzia

Dział Narzędzia

Powiązane artykuły

Jak zrobić ozdoby świąteczne - pomysły na proste i efektowne dekoracje

Jak zrobić ozdoby świąteczne - pomysły na proste i efektowne dekoracje
Wyjątkową aurę świąt Bożego Narodzenia tworzą m.in. pięknie przystrojone wnętrza. Magia zawarta jest w zielonych gałązkach i migoczących lampkach, a d...
Czytaj więcej

Mocowania samoprzylepne – bezinwazyjny sposób montażu

Mocowania samoprzylepne – bezinwazyjny sposób montażu
Dekorowanie mieszkania to zadanie satysfakcjonujące i bardzo potrzebne dla uzyskaniu odpowiedniego komfortu życia – dzięki ozdobom przestrzenie ...
Czytaj więcej

Jak bezpiecznie i szybko zawiesić obraz na plastikowym haczyku?

Jak bezpiecznie i szybko zawiesić obraz na plastikowym haczyku?
Kiedy nie chcemy niszczyć ścian, wywiercając w nich otwory na gwoździe lub wkręty, możemy sięgnąć po sprytniejszy sposób na zawieszenie obrazu. Ha...
Czytaj więcej

Ocena i komentarz dla:

Sprytne sposoby na zagospodarowanie małej kuchni – akcesoria Tesa