Produkty

Srebro w mieszkaniu

Srebro w mieszkaniu

Kolor srebrny jest bezpieczny i stonowany. Łatwo się go łączy w klasyczne kompozycje nawet z bardzo nowoczesnymi dodatkami. Srebrny pomaga nadać wnętrzom wytworności. Dobrany skrupulatnie względem farb ściennych oraz mebli, zamieni każde wnętrze w prawdziwie oryginalną aranżację.

Srebro w mieszkaniuW jakie aranżacje wkomponuje się srebrny kolor? Z pewnością nie powinno go zabraknąć w pomieszczeniach nowoczesnych, nieco industrialnych oraz glamour. Takie srebrne powłoki umieszczane na powierzchni mebli, jak również w formie zdobień na dekoracjach, są nie tylko bardzo eleganckie, ale przede wszystkim oryginalne oraz nietuzinkowe.

Biel, czerń i srebro

Kolor srebrny wygląda bardzo dobrze w wielu połączeniach kolorystycznych. Najlepiej jednak zestawić go z bielą, czernią oraz miedzią czy złotem. Jeśli tworząc aranżację, za przewodni kolor uznamy srebro, będziemy mogli nawiązać do przeróżnych kompozycji stylistycznych.

Srebro jest również na tyle łatwe do wkomponowania we wnętrze, że przy każdorazowej zmianie aranżacji wciąż będziemy otrzymywać spójny efekt wizualny.

Bezpieczna elegancja

Srebro to obok złota jeden z bardziej klasycznych kolorów, choć przez wielu uznawany jest za kluczowy w domowych aranżacjach. Możemy dołożyć do niego dowolne akcenty dekoracyjne w tonacji purpury bądź granatu, by za każdym razem cieszyć się udaną kompozycją. Srebro sprawdzi się także w zakresie stosowania spokojniejszych połączeń – z beżem, bielą lub brązem.

Organdyna Otylia srebrna 280 cmPorada dla każdego domowego zakątka:

W sypialni zastosujmy srebrne i złote poduszki, które możemy ułożyć na łóżku jako ciekawe elementy dekoracyjne.

W salonie srebrny może być obrus oraz zasłony, szczególnie, jeśli oczekujemy na świąteczny okres.

W przedsionku srebrna może być rama lustra zawieszonego na ścianie.

W łazience w tej tonacji kolorystycznej najlepiej będzie się prezentowała armatura sanitarna.

Wreszcie w kuchni w srebrnym kolorze najładniej prezentują się akcesoria.

Srebrny to kolor ponadczasowy, wygodny do wkomponowywania we wnętrza oraz klasyczny. Pięknie intonuje charakter pomieszczeń oraz akcentuje te elementy wyposażenia oraz strefy, które najbardziej nas interesują.

Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Sypialnia i pokój dziecka w jednym – jak zaaranżować wspólną przestrzeń?

Sypialnia i pokój dziecka w jednym – jak zaaranżować wspólną przestrzeń?
Sypialnia i pokój dziecka w jednym to rozwiązanie, na które powinni zdecydować się posiadacze niewielkich mieszkań. Choć może się to wyd...
Czytaj więcej

Fioletowe akcenty w beżowym pomieszczeniu – jak je dobrać?

Fioletowe akcenty w beżowym pomieszczeniu – jak je dobrać?
Beż to jeden z uniwersalnych kolorów, który z powodzeniem może stać się motywem przewodnim wielu aranżacji. Z łatwością dopasujemy do niego meble i do...
Czytaj więcej

Lekka modyfikacja sypialni po lecie

Lekka modyfikacja sypialni po lecie
Kiedy z latem powoli musimy się już żegnać, jak przy każdej zmianie pory roku, i teraz czeka nas wykonanie pewnych czynności, które przygotują nas na ...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Srebro w mieszkaniu