Produkty
Diall

DIALL

Produkty marki Diall tworzone są z myślą o każdym majsterkowiczu.

Montaż grzejnika

Chcesz samodzielnie zamontować grzejnik? Potrzebne Ci będą trwałe części, które znajdziesz w ofercie marki Diall. Sprawdź, jak działają ekrany zagrzejnikowe, które łatwo zamocujesz za kaloryferem – przy pomocy kleju. Używanie ich pomoże Ci szybko ogrzać pomieszczenie oraz zaoszczędzić na rachunkach, ponieważ ekrany zagrzejnikowe odbijają większość ciepła generowanego przez tylną ścianę grzejnika. Kup rolkę i dostosuj rozmiar do wielkości Twojego urządzenia grzewczego. Sprawdź też inne produkty dostępne w bogatym asortymencie Diall.

Przeglądaj produkty

Żarówki LED

W ofercie marki Diall znajdziesz różnego rodzaju i wielkości żarówki LED, które wykorzystasz do oświetlenia dowolnej przestrzeni. Są uniwersalne, więc równie dobrze sprawdzą się w domu i biurze, jak i sklepie czy restauracji. Wybierz żarówki odpowiadające Ci temperaturą barwową, barwą światła, kształtem oraz mocą. Modele o większym strumieniu światła doskonale sprawdzą się w dużych pomieszczeniach. Z mniejszym – w garderobach, schowkach i piwniczkach. Sprawdź żarówki LED dostępne w asortymencie marki Diall i popraw funkcjonalność swoich lamp.

Przeglądaj produkty

Żarówki halogenowe

Poszukujesz wydajnych żarówek halogenowych do domu lub firmy? Znajdziesz je w rozmiarach tradycyjnych i diodowych w ofercie marki Diall. Odznaczają się ciepłą białą barwą światła, z uwagi na co zapewniają komfort podczas przebywania w oświetlonych nimi pomieszczeniach. Zdecyduj, jakie kształty żarówek pasują do Twoich lamp, a następnie wybierz właściwe parametry: temperaturę barwową, moc, strumień świetlny. Przejrzyj bogaty asortyment marki Diall i skolekcjonuj wszystkie potrzebne Ci żarówki halogenowe.

Przeglądaj produkty

Świetlówki liniowe

Szukasz wydajnej żarówki do lampki z długim kloszem? Sprawdź świetlówki liniowe dostępne w ofercie marki Diall. Z uwagi na wykończenie z mlecznego szkła wydają się schludne i eleganckie – świetnie pasują do jasnych pomieszczeń, w tym również łazienki. Zapewniana przez nie ciepła barwa światła sprzyja samopoczuciu osób przebywających w oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki długiej żywotności świetlówek posłużą Ci na długo, a co za tym idzie pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Sprawdź asortyment marki Diall, gdzie znajdziesz też inne rodzaje żarówek.

Przeglądaj produkty

Transformatory elektroniczne

Potrzebujesz wygodnie i trwale obniżyć napięcie prądu elektrycznego, by dostosowało się do opraw oświetleniowych halogenowych, które wymagają tylko 12 V? Pozwolą Ci na to transformatory elektroniczne dostępne w ofercie marki Diall. Odznaczają się różnymi napięciami: od 50 do nawet 250 W. Zapewniają bezpieczeństwo użytkowania, ponieważ mają zabezpieczenia przeciwzwarciowe i przeciążeniowe. Przejrzyj asortyment i skorzystaj z transformatorów, by nie musieć dostosowywać się do warunków zapewnianych przez sieć elektryczną.

Przeglądaj produkty

Masy szpachlowe

Gotowe szpachle naprawcze dostępne w ofercie marki Diall wykorzystasz podczas remontu domu czy innego budynku. Sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W momencie zakupu są gotowe do użycia, więc przyczynią się do skrócenia czasu wykonywania prac. Są odporne na kurczenie i pękanie, a także odznaczają się rewelacyjną przyczepnością, co sprawia, że pokryte nimi powierzchnie uzyskają trwałość, którą powinny mieć już wcześniej. Wybierz odpowiedni rodzaj masy szpachlowej i oceń, które opakowanie wystarczy do naprawienia wszystkich uszkodzeń.

Przeglądaj produkty

Preparaty do ścian

Chcesz szybko i sprawnie usunąć stare tapety bądź ich pozostałości ze ścian w mieszkaniu? Sprawdź dostępne w asortymencie marki Diall płyny do usuwania tapet. Pomogą Ci zaoszczędzić czas i zapewnią odpowiednie warunki do położenia kolejnej tapety lub pomalowania ścian farbą. Preparaty nie uszkadzają powierzchni. Nadają się do różnego rodzaju tapet. Są łatwe w użyciu i skuteczne. Na płaszczyznę nanoś je wałkiem lub pędzlem – jak Ci wygodniej. Sprawdź też inne produkty marki Diall, równie przydatne podczas remontowania mieszkania.

Przeglądaj produkty

Rozpuszczalniki i zmywacze

Przystępujesz do malowania ściany, na której znajdują się pozostałości po poprzedniej farbie lub lakierze? By uzyskać estetyczny i trwały efekt, musisz ją najpierw oczyścić. Zrobisz to dzięki rozpuszczalnikom dostępnym w ofercie marki Diall. Środki do usuwania farby nadają się do różnorodnych jej rodzajów: olejnej czy emulsyjnej. Możesz również skorzystać ze środka do usuwania lakieru, przydatnego zwłaszcza podczas odnawiania mebli i odświeżania drzwi czy ram okiennych. Preparaty są łatwe w zastosowaniu – wystarczy nanieść cienką warstwę, odczekać i oddzielić pozostałości od powierzchni szpachelką. Sprawdź asortyment marki Diall i dobierz odpowiedni rozmiar środka.

Przeglądaj produkty

Pędzle płaskie

Dobranie pędzla do odnawianej powierzchni oraz stosowanego środka sprawia, że prace wykonuje się szybciej, łatwiej i z lepszym efektem: atrakcyjnym wizualnie oraz trwałym. By znaleźć pędzle dedykowane pracom, które zamierzasz wykonać, przejrzyj ofertę marki Diall. Znajdziesz tu pędzle do farby akrylowej i do lazury, pędzle angielskie, specjalnie modele z wydłużoną rączką, a także akcesoria do malowania kaloryferów. Płaskie pędzle Diall są poręczne i nie męczą ręki. Przekonaj się, kupując wszystkie potrzebne Ci rodzaje.

Przeglądaj produkty

Pędzle okrągłe

Podczas remontu, malowania wymagają także miejsca drobne, wąskie bądź trudno dostępne. Z wyzwaniem poradzisz sobie dzięki dostępnym w bogatym asortymencie marki Diall pędzlom okrągłym. Są doskonałe m.in. do malowania krawędzi czy powierzchni profilowanych. Dostępne są w różnych rozmiarach, więc bez trudu znajdziesz takie, jakich Ci potrzeba. Dzięki zastosowaniu włókna syntetycznego pędzle zapewniają dobry przepływ farby i wpływają na uzyskiwanie oczekiwanych efektów. Przejrzyj ofertę marki Diall, by znaleźć te oraz inne rodzaje pędzli.

Przeglądaj produkty

Zestawy pędzli

Kupowanie pędzli w zestawach to rozwiązanie sprytne, ekonomiczne i zapobiegawcze. Wybierając komplet, który zawiera najpopularniejsze modele pędzli bądź takie, których będziesz potrzebował, szybciej uzbierasz wszystkie materiały konieczne do przeprowadzenia remontu. W ofercie marki Diall znajdziesz komplety 3-, a nawet 10-elementowe. Możesz sięgnąć po pędzle do lazury bądź farb akrylowych. Z miejscami wąskimi i trudno dostępnymi pomogą Ci się uporać pędzle o wydłużonym trzonku – w zestawie znajdują się cztery sztuki. Dokonaj szybkich i rozsądnych zakupów.

Przeglądaj produkty

Wkłady do wałków

Planujesz malować ściany lub sufity? Przyda Ci się do tego wałek, którym powierzchnie pokryjesz wybraną emulsją szybko i dokładnie. Po remoncie z łatwością wymienisz wkład do wałka, wybierając go z oferty marki Diall. Obejrzyj różne rodzaje wkładów: gąbkowe, welurowe, flock czy z mikrofibry. Zwróć tez uwagę na odmienne długości włosia. Niektóre modele wkładów dedykowane są do konkretnych pomieszczeń, np. łazienki, inne rodzajów farb, np. akrylowych, jeszcze inne zostały dopasowane do powierzchni, np. strukturalnej. Sprawdź ofertę marki Diall i wybierz właściwe.

Przeglądaj produkty

Wałki

W asortymencie marki Diall dostępne są poręczne i funkcjonalne wałki do malowania powierzchni wybranymi emulsjami. Znacząco ułatwiają i skracają pracę. Oznaczają się różnymi rozmiarami wkładów, np. 8, 12, 18 lub 23 cm. Dostępne są wraz z pierwszymi wkładami – kolejne bez trudu dokupisz, przeszukując ofertę marki Diall. Zwróć uwagę na długość akcesorium – od niego zależy wygoda podczas malowania powierzchni. Ponadto wałki mają możliwość dopasowania do kija teleskopowego Diall. Wybierz odpowiednie części i przekonaj się, jak łatwy i szybki może być remont!

Przeglądaj produkty

Uchwyty i kije do wałków

Masz wkłady do wałków, ale brakuje Ci uchwytów? Znajdziesz je w bogatym asortymencie marki Diall. Odpowiadają różnym szerokościom wkładów, m.in. 10, 18 i 23 cm. Różnią się także rozmiarem – długi uchwyt pozwoli Ci sięgnąć wyżej bądź głębiej. Uchwyty bez trudu zamocujesz na wygodnym w użytkowaniu kiju teleskopowym, również dostępnym w ofercie marki Diall. Przejrzyj ją, by skompletować wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia remontu i przekonaj się, że osiągniesz dokładni taki efekt, na jakim Ci zależy.

Przeglądaj produkty

Folie i osłony

Zniszczeniu bądź zabrudzeniu podłogi, mebli oraz sprzętów, podczas przeprowadzania remontu zapobiegają folie i osłony. W ofercie marki Diall znajdziesz je w kilku różnych formach. Bezbarwna folia ochronna sprawdzi się w budynkach i poza nimi. Wykorzystasz ją także podczas budowy, gdzie dodatkowo ochroni pozostawiony na dworze sprzęt podczas deszczu czy śniegu. Płachtę malarską rozłożysz m.in. na podłodze, by skrócić czas sprzątania po pomalowaniu ścian. Przejrzyj asortyment marki Diall i wybierz odpowiedni rodzaj osłon, by starczyło na wszystkie elementy wymagające zabezpieczenia.

Przeglądaj produkty

Taśmy malarskie

Taśmy malarskie ułatwiają malowanie ścian, sufitów i innych przestrzeni. Sprawiają, że wykonasz równe linie, np. podczas tworzenia modnych kształtów geometrycznych bądź odcinania sufitu. Znajdziesz je również w ofercie marki Diall. Są tam taśmy uniwersalne, ale i dedykowane powierzchniom delikatnym bądź nieregularnym. Jeśli chcesz malować powierzchnie na zewnątrz budynku, wybierz taśmę do tego przeznaczoną. Przejrzyj asortyment marki Diall i skompletuj wszystkie elementy do przeprowadzenia remontu!

Przeglądaj produkty

Kuwety i kratki

Kuwety malarskie to akcesoria wykorzystywane podczas malowania powierzchni wałkiem. Są dostępne w ofercie marki Diall, gdzie występują w różnych modelach i rozmiarach. Dobierz je do posiadanych narzędzi malarskich pod względem szerokości: 11, 18 lub 23 cm. Skorzystaj też z wygodnych wkładów do kuwety, które pozwalają na osiąganie lepszego efektu podczas malowania, a także ułatwiają oczyszczenie pojemnika. Przejrzyj asortyment marki Diall i upewnij się, że masz już wszystko i jesteś gotowy do rozpoczęcia remontu.

Przeglądaj produkty

Zestawy malarskie

Zależy Ci na czasie lub nie masz ochoty samodzielnie dobierać narzędzi do malowania ścian i sufitów? Marka Diall przygotowała dla osób takich jak Ty gotowe zestawy, które zawierają wszystko, co będzie Ci potrzebne do przeprowadzenia remontu szybko i z oczekiwanym efektem. W zestawach pojawiają się kuwety, wałki malarskie i wymienne wkłady. Niektóre komplety obejmują tylko wałek i wkłady. Możesz również zdecydować się na wałek z kijem teleskopowym, idealny do odświeżania sufitów.

Przeglądaj produkty

Nity wbijane

Nity pełne z aluminium przydadzą Ci się do wykonywania trwałych połączeń płaskich elementów. Akcesoria te znajdziesz w ofercie marki Diall. Skorzystasz z nich bez względu na to, czy pracujesz z blachami, skórami, tworzywami sztucznymi, czy też innymi materiałami. Są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W asortymencie marki Diall znajdziesz je w różnych rozmiarach: 10, 12, 20 i 25 mm, a także z odmiennymi szerokościami: 4 i 5 mm. Przejrzyj całą ofertę i skompletuj potrzebne Ci akcesoria oraz narzędzia.

Przeglądaj produkty

Wkręty do metalu

W asortymencie marki Diall znajdziesz mocne i wytrzymałe wkręty do połączeń elementów metalowych. Do wyboru masz gładkie nity aluminiowe oraz fosfatowane wkręty samowiercące, idealne m.in. do blachy. Dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz wkręty dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli wybierzesz komplet liczący 500 lub 750 sztuk, akcesoria posłużą Ci na długo. Niektóre wkręty fosfatowane kupisz nawet w opakowaniu zbiorczym liczącym 1000 sztuk. Przejrzyj ofertę marki Diall i znajdź wszystkie elementy, dzięki którym wykonasz zaplanowane mocowania.

Przeglądaj produkty

Wkręty do drewna

Do tworzenia trwałych i funkcjonalnych połączeń w drewnie posłużą Ci różnego rodzaju wkręty dostępne w asortymencie marki Diall. Wygodne w mocowaniu są wkręty samowiercące. Znajdziesz je w różnych wersjach, m.in. z ozdobą nakładką na łebku, którą dopasujesz do barwy drewna, dbając o estetykę konstrukcji. Klasyczne wkręty z kolei są srebrne, złote lub czarne. W ofercie marki Diall znajdziesz je w różnych długościach: od 10, do ponad 100 mm, oraz szerokościach sięgających od 2 do 6 mm. Zakupisz je w wygodnych opakowaniach zawierających wiele sztuk, dzięki czemu podczas pracy nie zabraknie Ci elementów.

Przeglądaj produkty

Wkręty do gips kartonu

Planujesz wykonywać połączenia płyt i elementów gipsowo-kartonowych? Przydadzą Ci się dopasowane do tego materiału wkręty – znajdziesz je w ofercie marki Diall. Dostępne są w kompletach, dzięki czemu do stworzenia zaplanowanej konstrukcji na pewno nie zabraknie Ci elementów. Zwróć uwagę na bogaty wachlarz rozmiarów: długości i szerokości. W asortymencie marki Diall znajdziesz zarówno wkręty do 30 mm, jak i przekraczające 1000 mm. Zostały wykonane ze stali hartowanej, więc są trwałe – wpływają także na trwałość połączeń.

Przeglądaj produkty

Wkręty specjalistyczne

Chcesz wykonywać połączenia, przy których nie sprawdzą się ani wkręty do drewna, ani do metalu? Zwróć uwagę na dostępne w ofercie marki Diall wkręty specjalistyczne. Znajdziesz tu modele dedykowane do więźby z kołnierzem, które wykorzystasz m.in. podczas budowy i remontu dachu, elewacji czy tarasu. Połączenia, które umożliwiają, są trwałe, a konstrukcje stabilne. W asortymencie marki Diall znajdziesz również wkręty do ościeżnic i framug, które wykorzystasz do osadzenia w ścianie drzwi i okien. Sprawdzą się przy ścianach z cegły litej bądź perforowanej, betonu oraz pustaków.

Przeglądaj produkty

Śruby

Większość remontów i prac budowlanych wymaga zastosowania śrub. Należy jednak pamiętać, że do każdej konstrukcji potrzebna jest inna ich długość oraz odmienna średnica. Wszystkie modele, które będą Ci potrzebne, znajdziesz w ofercie marki Diall. Śrubami do betonu z łatwością zamocujesz elementy o większym ciężarze, a także rury i szyny. Możesz je wkręcać w beton, ale również litą cegłę – dokonasz trwałych i stabilnych połączeń. Śruby zostały wykonane ze stali, więc są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przejrzyj asortyment marki Diall i znajdź wszystkie elementy niezbędne do wykonania trwałych połączeń.

Przeglądaj produkty

Podkładki

Zależy Ci na trwałości połączeń wykonanych za pomocą wkrętów typu OC i ON? Nie zapomnij o dopasowaniu do nich podkładek stalowych, które pełnią funkcję uszczelniaczy. Znajdziesz je w bogatej ofercie marki Diall. Zostały wykonane ze stali hartowanej, z uwagi na co są trwałe i odporne na trudne warunki, np. przebywanie w wilgotnych warunkach. W asortymencie marki Diall dostępne są w kilku rozmiarach, m.in. ze średnicą 14 i 19 mm. Wybierz opakowania zbiorcze po 50 lub 70 sztuk, by mieć pewność, że podczas wykonywania pracy nie zabraknie Ci elementów.

Przeglądaj produkty

Pręty gwintowane

W asortymencie marki Diall znajdziesz mocne pręty gwintowane do kotwy chemicznej, za sprawą których wykonasz trwałe połączenia. Sprawdzą się m.in. podczas budowy domu lub remontowania garażu. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość na niekorzystne warunki, dzięki czemu stworzona przez Ciebie konstrukcja będzie stabilna i funkcjonalna przez długi czas. Przejrzyj ofertę marki Diall, by znaleźć pręty gwintowe o potrzebnej Ci długości, jak również inne elementy przydatne podczas budowy i remontu. Wybieraj opakowania liczące kilka gwoździ czy prętów, by upewnić się, że podczas pracy nie zabraknie Ci elementów.

Przeglądaj produkty

Kołki

Szukasz funkcjonalnych kołków, które wykorzystasz podczas remontu i urządzania domu? Znajdziesz je w ofercie marki Diall. Nylonowe kołki rozporowe ze stalowym wkrętem posłużą Ci do mocowania wybranych elementów – luster czy półek – do ścian. Kołki ramowe z wkrętem kluczowym sprawdzi się m.in. podczas przytwierdzania ram okiennych: drewnianych i z PVC. Kołki samowiercące są szybkie i łatwe w stosowaniu – pozwolą Ci zawiesić na ścianach z płyty gipsowo-kartonowej kinkiety czy kwietniki. Z kolei z kołków typu hak skorzystasz w kuchni i łazience, by wygodnie wieszać na nich ręczniczki, ścierki czy inne akcesoria.

Przeglądaj produkty

Mocowania sanitarne

Szukasz elementów do trwałego łączenia urządzeń znajdujących się w łazience? Dostępne w ofercie marki Diall zestawy i pojedyncze mocowania zastosujesz do umywalek, innych sprzętów sanitarnych oraz dodatków. Wygodny komplet śrub pozwoli Ci szybko i trwale zawiesić na ścianie lustro. Zestawy do mocowania umywalek znajdziesz w asortymencie marki Diall w kilku modelach, a każdy odznacza się inną długością śrub. Sprawdź wszystkie rodzaje mocowań sanitarnych i oceń, które będą Ci potrzebne podczas remontu oraz ile powinieneś ich wziąć, by nie musieć przerywać pracy i wracać do sklepu.

Przeglądaj produkty

Kotwy mechaniczne

Potrzebne Ci kotwy mechaniczne? W różnych modelach i rozmiarach znajdziesz je w bogatej ofercie marki Diall. Proste kotwy trzpieniowe odznaczają się tuleją, która ułatwi Ci zamocowanie elementu w materiale. Kotwy ze stali węglowej wygodnie umieścisz w ścianie, a następnie od razu obciążysz – konstrukcja będzie trwała i stabilna. Kotwy stalowe typu hak ułatwią Ci zawieszenie różnych ciężkich przedmiotów, np. donic z kwiatami na łańcuchu. Z kolei mosiężne tuleje rozporowe przydadzą się podczas pracy z podłożami betonowymi – ułatwią wprowadzenie śruby w podłoże.

Przeglądaj produkty

Mocowania chemiczne

Jeśli poszukujesz alternatyw dla tradycyjnego łączenia powierzchni i elementów, zwróć uwagę na dostępne w asortymencie marki Diall mocowania chemiczne. Znajdziesz tu kotwę chemiczną z żywic poliestrowych, za sprawą których przymocujesz wybrane elementy – np. haki, pręty bądź gwoździe – do twardych podłoży. Dostępna jest w kilku rozmiarach, więc bez trudu znajdziesz taki, który pozwoli Ci przeprowadzić wszystkie prace. W ofercie marki Diall znajdziesz też wyciory do czyszczenia otworów, mieszacze do kotwy oraz tuleje siatkowe. Skompletuj wszystkie potrzebne Ci elementy i przeprowadź remont szybko i sprawnie.

Przeglądaj produkty

Taśmy

Taśmy znajdują zastosowanie w każdym domu, i to nie tylko podczas remontu. Modele dostępne w asortymencie marki Diall wykorzystasz także podczas codziennych sytuacji, np. do sklejenia drobnego uszkodzenia (modele naprawcze) lub podczas przygotowywania paczki do wysyłki (modele pakowe). Taśmą do dywanów unieruchomisz dywanik w pokoju dziecięcym i wycieraczkę. Do zrobienia odcięć od sufitu wykorzystasz taśmę malarską. Magnetyczną przyczepisz pamiątki z wakacji czy zdjęcia do lodówki. Sprawdź ofertę marki Diall i znajdź wszystkie taśmy, które mogą Ci się przydać.

Przeglądaj produkty

Gumy i ściagacze

Szukasz drobnych gumek ściągających i większych elastycznych pasów do podtrzymywania ciężkich przedmiotów podczas przewożenia? Elementy te znajdziesz w bogatym asortymencie marki Diall. Dzięki gumom ściągającym zabezpieczysz kartony, a nawet sprzęt AGD w trakcie jazdy samochodem. Pasy ściągające są mniej elastyczne i pozwalają na regulację szerokości. Gumkami recepturkami zamkniesz otwarte opakowania – użyjesz ich w domu i miejscu pracy. Produkty marki Diall możesz kupować pojedynczo i w zestawach, dzięki którym zawsze będziesz mieć bezpieczny zapas ściągaczy.

Przeglądaj produkty

Liny i sznury

Liny i sznury przydają się w każdym gospodarstwie domowym, i nie tylko. Znajdziesz je w ofercie marki Diall, dzięki czemu szybciej i łatwiej wykonasz różnorodne codzienne prace. Sznurek polipropylenowy wykorzystasz do robienia ozdób świątecznych i dekoracji. Na linach plecionych lub bawełnianych rozwiesisz pranie. Sznurkiem sizalowym zwiążesz uchwyty szafek meblowych, by nie otwierały się w czasie przewożenia. Linę skręcaną z juty wykorzystasz w ogrodzie, a także podczas budowy. Przejrzyj asortyment marki Diall i wybierz materiały wykonania, długości i kolory lin oraz sznurków, by kupić dokładnie takie, jakich Ci potrzeba.

Przeglądaj produkty

Linki stalowe

Liny stalowe dostępne w asortymencie marki Diall przysłużą Ci się podczas wykonywania prac budowlanych, transportowych i przemysłowych. Cechuje je wysoka wytrzymałość i odporność na niekorzystne warunki, co sprawia, że przeniesiesz lub unieruchomisz nimi nawet przedmioty o znaczącym ciężarze i pokaźnych gabarytach. Użyta do ich powstania stal jest ocynkowana, a więc może być wykorzystywana do prac na zewnątrz, także w trakcie deszczu czy śniegu. Sprawdź, jakie długości lin stalowych znajdują się w asortymencie marki Diall i wybierz te, które zaspokoją Twoje potrzeby.

Przeglądaj produkty

Druty

Podczas budowy, remontu czy majsterkowania mogą przydać Ci się druty. W asortymencie marki Diall znajdziesz zarówno modele wykonane ze stali ocynkowanej, jak i miedzi polerowanej lub mosiądzu. Są plastyczne: łatwe do wyginania i modelowania, co sprawia, że bez trudu zrobisz z nich ozdoby do domu, np. świąteczne, a także biżuterię hand-made. Wykorzystasz je także do stworzenia bądź naprawy instalacji elektrycznej i połączeń elektronicznych, ponieważ druty doskonale przewodzą prąd. Trudno je uszkodzić, więc powstałe konstrukcje będą trwałe.

Przeglądaj produkty

Akcesoria

W ofercie marki Diall dostępne są wytrzymałe akcesoria do sznurów, pasów i łańcuchów. Dzięki nim dokonasz trwałych połączeń podczas budowy, remontu czy przewożenia pakunków w przyczepie. Tradycyjne karabińczyki i ogniwa skręcane sprawią, że lina się nie wymsknie. Ogniwa typu S bez trudu połączysz z łańcuchem. Szeklami prostymi złączysz linę z hakiem, by przenosić ciężkie przedmioty. Z kolei kausze zabezpieczą linę przed przetarciem się w miejscu pętli. Sprawdź te i inne elementy dostępne w asortymencie marki Diall, by tworzyć połączenia stałe i czasowe – zawsze trwałe i stabilne.

Przeglądaj produkty

Zabezpieczenie ładunku

Planujesz przeprowadzkę lub chcesz przewozić przedmioty bez ryzyka uszkodzenia ich? W asortymencie marki Diall znajdziesz solidne i wytrzymałe pasy transportowe. Zostały wykonane z trwałych materiałów – w zależności od modelu z poliestru lub polipropylenu. Są wyposażone w napinacze i klamry, które dodatkowo podwyższają ich funkcjonalność i czynią je niezawodnymi. Przejrzyj ofertę marki Diall, by znaleźć pasy transportowe o odpowiedniej długości i szerokości. Sprawdź także inne akcesoria pomocne przy przewożeniu ciężkiego sprzętu: linki, sznury, taśmy czy gumy.

Przeglądaj produkty

Łańcuchy

Łańcuchy przydają się podczas wykonywania wielu różnych czynności w obrębie gospodarstwa domowego i poza nim. Dostępne w ofercie marki Diall modele kulkowe wykorzystasz także jako ozdobę wnętrz. Łańcuchy łazienkowe sprawdzą się we wszystkich wilgotnych pomieszczeniach, także w pralni czy suszarni. Łańcuchem o krótkich ogniwach ciasno opleciesz przedmioty, np. słupki, tworząc w ten sposób ogrodzenie ogrodu. Łańcuchem gospodarczym z kolei połączysz większe i cięższe rzeczy – użyjesz go do stworzenia huśtawki. Sprawdź wszystkie rodzaj łańcuchów dostępne w asortymencie marki Diall i wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim celom.

Przeglądaj produkty

Pasy

Planujesz przewożenie sprzętów? A może chcesz wzmocnić konstrukcję mebli tapicerowanych? Sprawdź pasy dostępne w ofercie marki Diall. Znajdziesz tu modele polipropylenowe, jutowe i poliestrowe. Nie tylko są wytrzymałe i funkcjonalne, ale również estetyczne – znajdziesz nawet pas w kolorach tęczy. Pasy są odporne na zerwanie, rozciąganie i przetarcia, więc posłużą Ci na długo. Przejrzyj asortyment marki Diall, by znaleźć modele o odpowiadających Ci parametrach: długości i szerokości. Sprawdź też inne produkty do transportu i załadunku tej marki.

Przeglądaj produkty

Zaprawy i fugi do klinkieru

W bogatej ofercie marki Diall znajdziesz zaprawy do murowania cegieł i kształtek z klinkieru. Są to produkty o wysokiej odporności na niekorzystne warunki. Zapobiegają powstawaniu wykwitów solnych oraz zacieków na powierzchniach murowanych, dzięki czemu uzyskane efekty są trwałe i estetyczne. Można je stosować w budynkach i poza nimi – na zewnątrz. W ofercie marki Diall występują w różnych kolorach, np. szarym, brązowym czy grafitowym. Bez trudu dobierzesz do nich elastyczne fugi przeznaczone do spoinowania płytek klinkierowych. Przejrzyj asortyment i upewnij się, że masz już wszystkie niezbędne elementy.

Przeglądaj produkty

Gładzie gipsowe gotowe

Czeka Cię remont mieszkania? Przed pomalowaniem ścian lub położeniem nowych tapet możesz potrzebować wygładzić niedoskonałości: drobne dziurki, pęknięcia, szczeliny. Przydadzą Ci się do tego gładzie gipsowe dostępne w ofercie marki Diall. Nie wymagają żadnych czynności przygotowawczych – są gotowe do użycia w momencie kupienia. Szybko schną, dzięki czemu remont przeprowadzisz szybko i sprawnie. Gładzie gipsowe Diall są dostępne w dużych opakowaniach, ale także drobnych tubkach – wybierz rozmiar, który wystarczy Ci do wykonania prac.

Przeglądaj produkty

Uszczelki okienne i drzwiowe

Właśnie wymieniłeś okna bądź drzwi na nowe? A może poczułeś chłód od strony starych? To odpowiedni moment, by sięgać po uszczelki okienne i drzwiowe! Różnorodne warianty znajdziesz w asortymencie marki Diall. Są dostępne w wielu kolorach i długościach. Obok uszczelek z PVC znajdziesz aluminiowe, silikonowe, piankowe i wykonane z gumy EPDM. Możesz też wykorzystać uszczelki bardziej złożone: szczotkowe lub automatyczne z funkcją wyciszającą. Przejrzyj ofertę marki Diall i dobierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb, a także wielkości i kolorystyki drzwi bądź okien.

Przeglądaj produkty

Izolacja podłóg i fundamentów

Jeśli kojarzysz dom z ciepłem, zarówno metaforycznym, jak i tym prawdziwym, podczas remontu zadbaj o właściwe ocieplenie budynku. W ofercie marki Diall znajdziesz rolki styropianowe i płyty XPS, które zamocujesz na ścianach, by zapewnić wnętrzom dodatkową izolację termiczną – skutecznie zapobiegną uciekaniu ciepła. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach, więc jeśli wybierzesz dopasowany do swoich potrzeb, nie będziesz musiał płyt docinać. Przejrzyj ofertę Diall i znajdź także akcesoria niezbędne bądź przydatne do trwałego montażu płyt styropianowych.

Przeglądaj produkty

Folie i taśmy izolacyjne

Budujesz dom? A może planujesz generalny remont? W niektórych pomieszczeniach – np. łazience – przyda Ci się izolacja przeciwwodna. Stworzysz ją, korzystając z produktów takich jak folia izolacyjna, dostępna w bogatym asortymencie marki Diall. Świetnie sprawdza się podczas wykonywania warstwy wodoszczelnej pod: podłogami, posadzkami, wylewkami. Folia jest mocna, elastyczna i odporna na rozerwanie, dlatego skorzystasz z niej także na budowie, by ochronić wyremontowaną już część przed zabrudzeniem. Przejrzyj ofertę marki Diall, by znaleźć właściwe folie i taśmy izolacyjne.

Przeglądaj produkty

Izolacja akustyczna

Izolacja cieplna jest niezwykle ważna – na pewno chcesz mieszkać w domu ciepłym. Jednak nie mniejsze znaczenie ma izolacja akustyczna, która przyczynia się do mieszkania w domu cichym. By ją stworzyć, skorzystaj z dostępnych w ofercie marki Diall płyt akustycznych. Zostały wykonane z aluminium i EPDM, co czyni je trwałymi i funkcjonalnymi. Są pakowane wygodnie: po kilka sztuk, co wyklucza konieczność dobierania płyt na sztuki. Wykorzystaj je, by przygotować w mieszkaniu najlepsze warunki do życia, zapewniając tym samym domownikom komfort.

Przeglądaj produkty

Kołki do styropianu

Jeśli planujesz wykonywanie konstrukcji ze styropianu, dla poprawy stabilności i nadania trwałości skorzystaj ze specjalnych kołków do styropianu. Znajdziesz je w asortymencie marki Diall. Dostępne są w kilku rozmiarach, które dobierzesz m.in. do szerokości płyty styropianowej. Ponieważ mieszczą się w paczkach, starczą Ci na cały remont. Poza klasycznymi kołkami wbijanymi w ofercie marki Diall znajdziesz talerzyki dociskowe, które wykorzystasz w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia. Skompletuj wszystkie niezbędne elementy i przeprowadź remont szybko i łatwo.

Przeglądaj produkty

Baterie

Baterie to akcesoria, które przydają się każdemu. Warto mieć w domu kilka zapasowych, na wypadek gdyby nagle zabrakło ich w pilocie, budziku, zegarze, wadze kuchennej czy innym urządzeniu elektrycznym. W ofercie marki Diall znajdziesz wszystkie baterie alkaliczne, których możesz potrzebować: klasyczne paluszki AA i mniejsze AAA, większe C oraz D, a także serie CR czy LR. Baterie Diall działają długo, pozwalając na korzystanie z urządzeń przy największej mocy, a więc wydajnie. Jeśli nie chcesz, by urządzenie elektryczne odmówiło Ci posłuszeństwa w najmniej dogodnym momencie, wybierz właśnie je!

Przeglądaj produkty

Latarki

Szukasz użytecznych latarek do domu lub warsztatu? Wybierz się na kemping bądź wyprawę po górach? A może chcesz używać latarki dom zadań specjalnych, np. zwiedzania jaskiń i innych oryginalnych miejsc? Do każdej z tych czynności wykorzystasz latarki marki Diall, które występują w wielu rodzajach. Znajdziesz tu modele tradycyjne, czołowe, lampy kempingowe, a nawet drobne lampki do montowania na ścianie lub wieszania w szafie. Wybierz właściwy rozmiar urządzenia oraz preferowany materiał wykonania i skutecznie oświetlaj drogę!

Przeglądaj produkty

Szperacze

Drobna i dająca niewiele światła latarka nie spełnia Twoich oczekiwań? Na potrzeby osób chcących korzystać z lamp w specyficznych warunkach, a także profesjonalnie, marka Diall przygotowywała ofertę latarek typu szperacze. Te duże urządzenia są niezwykle wydajne i ułatwiają sprawne poruszanie się po zmroku, poszukiwanie osób i rzeczy w ciemności, a także kontynuowanie prac w domu, nawet jeśli wysiądzie elektryczność. Poza szperaczami w asortymencie marki Diall znajdziesz wygodne lampy kempingowe – zawieś je przy namiocie lub przyczepie, by widzieć, co dzieje się dookoła oraz czuć się bezpieczniej.

Przeglądaj produkty

Lampy warsztatowe

O ile w domu z powodzeniem wykorzystasz klasyczną latarkę, podczas poszukiwań szperacza, a na kempingu lampkę o kształcie lampionu, w warsztacie przyda Ci się profesjonalna lampa warsztatowa. Znajdziesz ją w ofercie marki Diall, gdzie występuje w różnych modelach i rozmiarach. Dostępna jest tu duża lampa warsztatowa LED podłączana do sieci elektrycznej kablem, podobny do niej model samoładujący, a także kompaktowa lampka dostępna w komplecie z ładowarką. Określ, do jakich pracy będziesz ją wykorzystywał i na tej podstawie wybierz właściwą.

Przeglądaj produkty

Przedłużacze mieszkaniowe

W dzisiejszych czasach, gdy korzystanie z wielu urządzeń elektrycznych naraz jest na porządku dziennym, przedłużacze pozwalają na zorganizowanie przestrzeni jak nigdy dotąd. Przy okazji zapewniają bezpieczeństwo – uporządkowane kable nie ulegną awarii na skutek przycięcia – oraz ułatwiają sprzątanie. Użyteczne przedłużacze mieszkaniowe z uziemieniem znajdziesz w ofercie marki Diall. Wybierz model o parzystej liczbie gniazdek: czterech, sześciu lub ośmiu, i w łatwy sposób zorganizuj przestrzeń w pokoju telewizyjnym, przy biurku lub bądź w kuchni.

Przeglądaj produkty

Łączniki podtynkowe

Chcesz wykończyć mieszkanie w sposób schludny i elegancki? Poza efektowną lampą wybierz dopasowane kolorystycznie i odpowiadające Ci kształtem łączniki. W ofercie marki Diall znajdziesz je w różnych wariantach, m.in. podtynkowych. Dzięki schowaniu kabli w ścianach nie odstają i nie wyróżniają się, tworząc spójne to ze wzorem na powierzchni. Wybierz łącznik pojedynczy do lampy z jednym źródłem światła i podwójny do lampy z dwoma. Rozważ także zakup ściemniacza marki Diall, za sprawą którego w pomieszczeniu zawsze będzie tak jasno, jak zadecydujesz.

Przeglądaj produkty

Gniazda podtynkowe

Cenisz dbałość o szczegóły? Chcesz mieć w domu aranżację spójną, schludną i elegancką? Do łączników Diall dobierz pasujące stylem i kolorem gniazda. W asortymencie marki znajdziesz je w modelach pojedynczych i podwójnych, obowiązkowo z uziemieniem. Oferta Diall obejmuje także gniazda komputerowe i telefoniczne, a nawet nowoczesne HDMI i USB! Montując je w cienkiej ścianie z dowolnego materiału i chowając na nią sprzęt elektroniczny, zaoszczędzisz w mieszkaniu przestrzeń i zabezpieczysz urządzenia przed uszkodzeniami. Skorzystaj ze standardowych lub sprytnych rozwiązań marki Diall i mieszkaj lepiej!

Przeglądaj produkty

Ramki podtynkowe

Jeśli chcesz zamontować w pomieszczeniach kilka łączników lub gniazdek, a przy okazji planujesz umieścić je blisko siebie, skorzystaj z dostępnych w ofercie marki Diall ramek. Kolorystyką i stylem odpowiadają produktom dostępnym w asortymencie tej marki, więc bez trudu stworzysz komplety już podczas robienia zakupów. Wybierz mniejsze ramki podwójne lub większe potrójne. Zamontuj je na dowolnej wysokości i ciesz się schludną aranżacją, a przy okazji większą funkcjonalnością.

Przeglądaj produkty

Pozostałe akcesoria natynkowe

Jeśli zdecydowałeś się na wykonanie instalacji elektrycznej natynkowej, przydatne do uczynienia konstrukcji estetyczną, schludną i trwałą okażą się osłony ścienne. Modele dostępne w bogatym asortymencie marki Diall odznaczają się uniwersalnymi kolorami, takimi jak beż, brąz czy biel. W razie potrzeby możesz także wybrać osłonę ścienną przezroczystą. Akcesoria zabezpieczą powierzchnię przed powstawaniem zabrudzeń. Zostały wykonane z mocnego tworzywa sztucznego, dzięki czemu są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Przetestuj je sam!

Przeglądaj produkty

Taśmy izolacyjne

Przewody elektryczne znajdujące się w Twoim domu są narażone na uszkodzenie w szczególnym stopniu? A może chcesz wykonać izolację instalacji wodnej bądź gazowej? Zwróć uwagę na dostępne w ofercie marki Diall taśmy izolacyjne, którymi uszczelnisz wybrane powierzchnie, w tym również niejednorodne i nierówne. Taśma teflonowa cechuje się wytrzymałością oraz odpornością na wysokie temperatury i wilgoć. Z kolei tradycyjne taśmy izolacyjne Diall odznaczają się wieloma kolorami, odpowiadającymi powszechnie przyjętym oznaczeniom – świetnie sprawdzą się do zabezpieczania przewodów elektrycznych. Skorzystaj z nich!

Przeglądaj produkty

Konserwacja kominka

Twój domowy kominek uległ uszkodzeniu? A może chcesz się zabezpieczyć na wypadek takiej sytuacji? W asortymencie marki Diall znajdziesz zestawy naprawcze w różnych rozmiarach, za sprawą których samodzielnie uporasz się z drobną awarią. Zestawy wykorzystasz do sprawnego uszczelnienia pieca bądź wkładu kominkowego. Sznur jest trwały, ponieważ wykazuje odporność na szkodliwe działanie wysokich temperatur, a co za tym idzie posłuży Ci na długo. Zamocujesz go dzięki klejowi dołączonemu do zestawu. W razie potrzeby klej wysokotemperaturowy Diall dokupisz osobno. Zdecyduj się na to rozwiązanie, by zaoszczędzić na wzywaniu specjalistach przy pracach konserwacyjnych!

Przeglądaj produkty

Maty ochronne

Jeżeli szukasz mocnych i trwałych mat ochronnych do wykorzystania w domu, znajdziesz je w ofercie marki Diall. Dostępne tu maty antywibracyjne skutecznie tłumią silne drgania, np. wywoływane przez pralkę lub inne urządzenie AGD, co zabezpieczy ściany i podłogi przed uszkodzeniem. Maty wykazują wysoką wytrzymałość na ściskanie, a do tego są odporne chemicznie na rozcieńczone kwasy i zasady, ponieważ zostały wykonane z kauczuku etylenowo-propylenowego (EPDM). Przetestuj je we własnym mieszkaniu i przekonaj się o różnicy w komforcie!

Przeglądaj produkty

Folie paroizolacyjne

Oferta marki Diall obejmuje różnorodne materiały podkładowe, w tym wydajne folie paroizolacyjne. Są to produkty elastyczne i łatwe w montażu – z ich zastosowaniem poradzisz sobie sam. Cechują się szczelnością wobec pary, dzięki czemu zapobiegają utracie ciepła w wyniku swobodnej cyrkulacji powietrza. Zauważysz różnicę nie tylko dlatego, że będzie Ci cieplej, ale również podczas dokonywania opłat – za ogrzewanie zapłacisz mniej! Dobierz rozmiar folii paroizolacyjnej idealny do Twoich potrzeb i zastosuj ją podczas najbliższego remontu.

Przeglądaj produkty

Podkłady podłogowe

Podkłady podłogowe występują w różnych formach. Są wykonywane z polistyrenu, folii, polietylenu, korka, a nawet włókna drzewnego. Wszystkie je znajdziesz w różnorodnym asortymencie marki Diall. Nadają się do wszystkich pomieszczeń wewnątrz budynków, w szczególności zaś do podłóg laminowanych oraz z litego drewna. W zależności od wariantu zapewnia izolację zarówno termiczną, jak i akustyczną – stanowią rozwiązanie kompleksowe. Wybierz podkłady Diall, by przedłużyć trwałość i żywotność podłóg w swoim mieszkaniu, a tym samym odsunąć kolejny remont.

Przeglądaj produkty

Silikony

By wykończyć łazienkę bądź inne pomieszczenie o podwyższonej wilgoci, skorzystaj z wydajnych i sprawdzonych silikonów sanitarnych. Skorzystaj z oferty marki Diall – tu ją właśnie znajdziesz. Są odporne na wilgoć, pleśń, mróz i zmienne temperatury, więc zabezpieczone nimi elementy wytrzymają długo. Dzięki silikonom Diall połączysz armaturę z podłożem, ale także wypełnisz już powstałe szczeliny w płytkach. Sprawdzą się w miejscach, które muszą pracować – przy wannie, brodziku, toalecie lub na kaflach podłogowych. Wybierz wariant biały lub bezbarwny i zachowaj schludny charakter pomieszczenia.

Przeglądaj produkty

Krzyżaki

Jeśli czekają Cię prace remontowe związane z kładzeniem kafli ściennych bądź podłogowych, niezwykle przydatne okażą się dostępne w ofercie marki Diall krzyżaki. Dzięki nim przykleisz płytki szybciej i łatwiej, a także zostawisz równe przestrzenie do wykonania eleganckich fug. Krzyżyki Diall mają długie ramiona i są bardzo trwałe – nie połamią się podczas wsadzania ani wyciągania. Dobierzesz je do swoich potrzeb z uwagi na grubość. W razie potrzeby podczas remontu zastosuj także kliny marki Diall lub układy wyrównujące płytki.

Przeglądaj produkty

Drzwiczki rewizyjne

Instalacje wodną czy gazową warto zabudować, np. w ścianie, by nie zakłócały estetyki wnętrza. Konieczne jest jednak pozostawienie otworów, przez które będzie się dało dokonywać odczytów lub napraw, a także w razie potrzeby włączać i wyłączać instalacje. W takim otworze warto założyć drzwiczki rewizyjne, które stanowią kompromis pomiędzy ukrytą instalacją a dostępem do najważniejszych elementów. Znajdziesz je w ofercie marki Diall. Odznaczają się zróżnicowaną kolorystyką i materiałem wykonania. Wybierz metalową, aluminiową bądź z tworzywa sztucznego i uczyń pomieszczenia estetycznymi i funkcjonalnymi.

Przeglądaj produkty

Tapety do malowania

Chcesz mieć w domu tapety, ale jeszcze nie wiesz, w jakim kolorze? Przetestuj dostępne w asortymencie marki Diall tapety do malowania! Są wykonane z celulozy bądź poliestru, a zatem odporne na ścieranie. Skutecznie zakrywają i wygładzają drobne nierówności występujące na powierzchniach. W ofercie marki Diall znajdziesz tapety tradycyjne, impregnowane, termiczne i gruboziarniste. Dostosuj rodzaj do swoich potrzeb oraz warunków panujących w danym pomieszczeniu. Jeśli najdzie Cię ochota na zmianę koloru, nie będziesz musiał kłaść nowej tapety – wystarczy przemalować tę. Przekonaj się, jakie to wygodne!

Przeglądaj produkty

Włókno szklane

Włókno szklane możesz wykorzystać jako elementy wykończeniowy w Twoim domu. Zastosujesz je zarówno na ścianach, jak i suficie. W ofercie marki Diall włókno szklane dostępne jest w różnych wariantach: grubym, średnim i drobnym, a także jodełkowym. Przy pomocy wybranego modelu ozdobisz pomieszczenia w niepowtarzalny sposób, a przede wszystkim zabezpieczysz przed pękaniem i zamaskujesz powstałe wcześniej ubytki. Ponieważ włókno szklane marki Diall nadaje się do malowania, bez trudu nadasz mu ulubiony kolor. Nie wahaj się!

Przeglądaj produkty

Kleje do tapet

Jeżeli planujesz położyć w mieszkaniu tapety, niezbędny Ci będzie dopasowany do tego rodzaju wykończenia ścian klej. W ofercie marki Diall znajdziesz go w wielu wariantach, rozmiarach i rodzajach opakowań. Ponadto trafisz tu na kleje do bordów i dekoracyjnych pasków oraz do włókna szklanego. Wykorzystaj mały klej w tubce, by podkleić starsze i lekko zniszczone tapety zamiast robić generalny remont. Jeżeli zależy Ci na najlepszych warunkach mieszkalnych, wybieraj produkty Diall, które są skuteczne i dają trwałe efekty!

Przeglądaj produkty

Podkładki meblowe

Zdarzyło Ci się doświadczyć drobnych zniszczeń na podłogach czy ścianach w wyniku przesuwania mebli, a może nawet codziennego korzystania z nich? Uniknij tego, stosując dostępne w ofercie marki Diall funkcjonalne podkładki. Te filcowe są uniwersalne: pasują zarówno ochrony do ścian, jak i podłóg. Wystarczy je przylepić. Podkładki wbijane i wkręcane wymagają ingerencji w mebel, ale mogą okazać się trwalsze. Modele z PVC dodatkowo tłumią drgania, stabilizując szafki i sprzęty. Z kolei nowoczesne podkładki teflonowe zmniejszają hałas podczas przesuwania. Wybierz te, które Ci odpowiadają, i uniknij drobnych zniszczeń!

Przeglądaj produkty

Zaślepki do nóżek i profili

Jeśli masz w domu krzesła z pustym profilem, zamiast podkładek możesz wykorzystać zaślepki do nóżek – one także są dostępne w ofercie marki Diall. Skutecznie ochronią podłogi różnego rodzaju przed powstawaniem zarysowań oraz zmniejszą hałas powstający podczas przesuwania. Są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach, a nawet kolorach. Wybierz tradycyjne czarne lub nowoczesne transparentne. Ponieważ montuje się je na wcisk, nie będziesz potrzebował niczyjej pomocy. Zadbaj o swoje mieszkania już dziś i zabezpiecz je przed przypadkowymi zarysowaniami!

Przeglądaj produkty

Zaślepki

Jesteś osobą dbającą o każdy, choćby najdrobniejszy szczegół? Zainteresuj się zaślepkami, przy użyciu których skutecznie zamaskujesz odznaczające się fragmenty mebli – np. śrubki – a co za tym idzie uzyskasz spójny i schludny efekt. Zaślepki dostępne w ofercie marki Diall są papierowe, a więc łatwe do zamontowania i ewentualnego zdemontowania – wystarczy je nakleić bądź odkleić. Występują w wielu różnych kolorach i wielkościach, z uwagi na co bez trudu dopasujesz je do swoich mebli. Przejrzyj cały asortyment marki Diall, by znaleźć także inne elementy maskujące do wykorzystania w domu.

Przeglądaj produkty

Haki i haczyki

Jeśli chcesz wykończyć mieszkanie przy pomocy półek, regałów czy innych elementów dekoracyjnych wymagających montowania do ściany, skorzystaj z dostępnych w ofercie marki Diall haków i haczyków. Na haku metrycznym powiesisz kwietnik, na modelu typu S zaś rzeźby i dekoracje. Z kolei hak z zabezpieczeniem to wariant o wysokiej wytrzymałości – świetnie sprawdzi się w garażu, warsztacie czy na hali produkcyjnej. Do różnorodnych prac okołodomowych mogą przydać Ci się także haki płaskie i do linek, a także huśtawkowe. Przejrzyj asortyment marki Diall i wybierz te warianty, które odpowiadają Twoim potrzebom!

Przeglądaj produkty

Zamki meblowe

Szukasz sposobów na zabezpieczenie ostrych krawędzi mebli w pokoju dziecięcym lub całym mieszkaniu, gdzie przebywa maluch? W ofercie marki Diall znajdziesz estetycznie wykonane zabezpieczenia do szafek, narożników, drzwiczek, a nawet gniazdek. Dzięki nim zaciekawione światem dziecko podczas poznawania tajemnic kolejnych pomieszczeń w domu nie zrani się, nie podrapie ani nie uderzy. Zabezpieczenia dostępne w są w delikatnych kolorach bądź w wersjach przezroczystych – nie skupią uwagi dziecka. Dobierz je rozmiarem i kształtem do swoich szafek.

Przeglądaj produkty

Odbojniki

Odbojniki to ważne elementy wyposażenia przedpokoju czy korytarza, ale nie tylko. Dzięki stosowaniu ich wyeliminujesz ryzyko zniszczenia przez skrzydło drzwiowe ściany, lustra, mebla czy urządzenia stojącego tuż przy nim. W ofercie marki Diall znajdziesz tradycyjne odbojniki stojące i leżące służące do montowania przy drzwiach wejściowych, a także przenośne kliny i idealne do pokoju dziecięcego modele w żywych kolorach i przypominające kształtem duszki. Zastanów się, gdzie będziesz chciał wykorzystać odbojnik, a następnie znajdź go w bogatym asortymencie Diall!

Przeglądaj produkty

Akcesoria do kluczy

Wśród produktów wchodzących w skład asortymentu marki Diall znajdziesz funkcjonalne akcesoria do kluczy. Dzięki mocnym i trwałym kółkom będziesz mógł trzymać wszystkie klucze razem, co zapobiegnie zgubieniu któregoś z nich. Dostępne są w zestawach, więc pozostałe kółka rozdasz pozostałym domownikom lub zachowasz na później. Z kolei kolorowe identyfikatory pomogą Ci szybko ustalić, od czego są dane klucze: mieszkania, biura, piwnicy, a może strychu? Przejrzyj akcesoria do kluczy marki Diall i znajdź odpowiednie dla siebie!

Przeglądaj produkty

Wiadra

Wiadra i wkłady do wiader to akcesoria nie do przecenienia podczas budowy domu czy remontu mieszkania. W ofercie marki Diall znajdziesz je w różnych kształtach, rozmiarach i pojemnościach – wybierz najbardziej korzystne. Wiadra zostały wykonane z mocnego i trwałego tworzywa sztucznego i wyposażone w stalowe uchwyty. Są łatwe w przenoszeniu, a także nie urwą się ani nie pękną nawet przy dużym obciążeniu. Wygodne wkłady do wiader przedłużają ich żywotność oraz skracają czas prac, np. gdy chcesz wymieszać trzy różne materiały z rzędu. Przejrzyj asortyment Diall i skompletuj wszystko, czego Ci potrzeba!

Przeglądaj produkty

Folie budowlane

Podczas budowania lub remontowania domu przyda Ci się funkcjonalna folia. Znajdziesz ją w różnorodnym asortymencie Diall. Materiały budowlane tej marki odznaczają się trwałością, elastycznością, a także odpornością na wilgoć, wiatr i śnieg – świetnie sprawdzą się jako pokrowiec dla sprzętów pozostawionych na zewnątrz. Są cięte na wymiar, więc przeglądając ofertę Diall, znajdź taką folię, która zabezpieczy wszystko, co wymaga ochrony. Ponieważ płachty są wielokrotnego użytku, posłużą Ci na długo. Przekonaj się o ich wyjątkowych cechach!

Przeglądaj produkty

Wózki i platformy transportowe

Chcesz ułatwić sobie wykonywanie czynności budowalnych, a tym samym skrócić czas pracy? Wykorzystaj dostępne w ofercie marki Diall wózki transportowe, na których przewieziesz przedmioty o znaczącej wadze. Są trwałe, więc posłużą Ci na długo i do różnych celów, także podczas przeprowadzki czy sezonowego sprzątania garażu bądź szopy. Poza nimi w asortymencie marki Diall znajdziesz zestawy do przenoszenia ciężkich mebli oraz rolki do transportu sprzętu. Zastanów się, która forma najbardziej Ci odpowiada, i to właśnie ją wybierz.

Przeglądaj produkty

Chemia do kostki brukowej

Korzystasz z myjki ciśnieniowej do mycia kostki brukowej? Wybierz najlepszy preparat – taki, dzięki któremu uporasz się nawet z dużymi i rozległymi zabrudzeniami. Znajdziesz go w ofercie marki Diall. Mieści się w wygodnej do użytkowania i przechowywania butelce. Doskonale rozprowadza się za pomocą myjki ciśnieniowej. Ponieważ kostkę myje całościowo, nie będziesz musiał doczyszczać żadnych fragmentów szczotką czy szmatką. Dzięki płynowi marki Diall zaoszczędzisz czas podczas sprzątania podjazdu czy ścieżki na ogrodzie. Przekonaj się choćby dziś!

Przeglądaj produkty

Chemia uniwersalna

Korzystanie z myjki ciśnieniowej pozwala zaoszczędzić czas podczas sprzątania gospodarstwa domowego. Jeśli chcesz umyć elewację, kostkę brukową, ścieżkę na ogrodzie lub płot, wykorzystaj do tego wydajny płyn uniwersalny dostępny w ofercie marki Diall. Powierzchnie wyczyścisz nim szybko i dokładnie, bez konieczności doczyszczania fragmentów ręcznie. Płyn uniwersalny Diall dostępny jest w poręcznym opakowaniu. Dzięki szczelnemu zamknięciu będziesz mógł go przechowywać długo i wykorzystywać podczas prac różnego rodzaju. Kup go, zanim nastanie wiosna, by przygotować dom na nadchodzący sezon!

Przeglądaj produkty

Chemia do samochodu

Mycie samochodu myjką ciśnieniową pomoże Ci uporać się z każdym rodzajem zabrudzeń, a przy okazji zaoszczędzić czas przeznaczony na zabiegi pielęgnacyjne auta. Ważny jest jednak odpowiedni dobór płynu: wydajnego i mocnego. Taki środek znajdziesz w asortymencie marki Diall. Wykorzystując go do mycia auta, pozostawisz karoserię gładką i lśniącą. Usuniesz nie tylko zwykły kurz, ale także błoto czy martwe owady, które przykleiły podczas szybkiej jazdy autostradą. Wybierz płyn z oferty marki Diall, bo dzięki wydajnej butelce starczy Ci na więcej niż jedno mycie – to doskonałe rozwiązanie!

Przeglądaj produkty

Worki

Worki stosowane do gromadzenia codziennych śmieci nie muszą być szczególnie wytrzymałe ani duże. Worki do kubłów zewnętrznych lub takie, w których umieścisz odpadki po remoncie, wymagają szczególnych cech. Wymagania dotyczące trwałości i funkcjonalności spełniają worki na śmieci dostępne w ofercie marki Diall. Znajdziesz je tu w różnych rozmiarach i pojemnościach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz model do Twojego śmietnika. Ponieważ zostały wykonane z mocnego materiału: polietylenu LDPE, nie rozerwą się nawet po sporym wypełnieniu. Wypróbuj je i poczuj różnicę względem poprzednio stosowanych worków!

Przeglądaj produkty

Środki czyszczące

Jak przyspieszyć wykonywanie obowiązków domowych, a przy okazji zapewnić sobie lepszą skuteczność? Chociażby poprzez używanie środków o dobrych właściwościach i dopasowanych do danego zadania. Wybieraj preparaty czyszczące z oferty marki Diall, by zawsze być zadowolonym z efektów. W ofercie znajdziesz m.in. płyny i pianki do mycia szyb kominkowych. Są dostępne w butelkach ze sprayem, dzięki czemu użytkowanie ich jest niezwykle łatwe i ogranicza kontakt chemii ze skórą. Brud usuniesz łatwo, a środki posłużą Ci na długo. Jeśli zależy Ci na satysfakcjonujących rezultatach – wybierz je!

Przeglądaj produkty

Diall

Produkty marki Diall spełnią Twoje oczekiwania bez względu na to, czy stawiasz pierwsze kroki w majsterkowaniu, czy jesteś doświadczonym w remontach gospodarzem. Wszystko to za sprawą intuicyjnych w obsłudze narzędzi i wydajnych materiałów budowlanych, sprzętów, artykułów elektrycznych czy elementów wyposażenia wnętrz, za pomocą których samodzielnie zrealizujesz małe i duże projekty. Trwałe i niezawodne produkty umożliwią Ci osiągnięcie zamierzonego efektu na wielu różnych płaszczyznach. Żarówki Diall o rożnych gwintach pozwolą Ci dopasować je do niemal każdego typu lampy. Używając podkładu gruntującego, właściwie przygotujesz do malowania swoje ściany, a dzięki gwoździom i śrubom z łatwością skonstruujesz niewielkie regały czy szafki. Swobodnie poradzisz sobie także z modnym wykończeniem swojego mieszkania – pomocne będą w tym przypadku np. tapety oraz różnorodne narzędzia dekoracyjne. Korzystaj z szerokiej gamy wyrobów Diall, wyróżniających się doskonałą wydajnością oraz dodatkowymi zaletami – sprostają one nawet ciężkim robotom na placu budowy. Marka Diall oferuje zróżnicowane produkty, jednak wszystkie z nich łączą wspólne cechy – niezawodność i wydajność. Umożliwią Ci samodzielne zrealizowanie wszystkich planów remontowo-budowlanych oraz własnoręczne przygotowanie drobnych projektów typu „zrób to sam”. Wszystkie inspirujące do działania artykuły Diall znajdziesz w asortymencie marketów budowlanych Castorama. Do dzieła!