Produkty

Systemy modułowe do zabudowy Shopline

Systemy modułowe do zabudowy Shopline

Zastosowanie modułowego systemu do zabudowy pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej w domu przestrzeni. Co więcej, umożliwia dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb – zapewniają to liczne elementy, które można wybierać i łączyć według własnego uznawania. Czym charakteryzuje się system modułowy Shopline i kiedy warto po niego sięgnąć?

wieszak w garderobieSystem Shopline – nie tylko zabudowa garderoby

System modułowy do zabudowy marki Shopline to uniwersalne rozwiązanie. Obejmując wiele różnorodnych części, pozwala na stworzenie rozmaitych konstrukcji użytkowych. Dzięki niemu stworzymy np. funkcjonalną garderobę, którą ściśle dopasujemy do dostępnej w naszym domu przestrzeni. Możliwości zastosowania sytemu Shopline wykraczają jednak ponad to. Poszczególne elementy pozwolą na zbudowanie praktycznych barierek i poręczy zabezpieczających schody, a także konstrukcji regałów docelowo wyposażonych w półki.

Wiele opcji wykorzystania systemu modułowego Shopline sprawia, że znajdzie on zastosowanie w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Sprawdzi się w sypialni lub oddzielnej garderobie, w spiżarni i na klatce schodowej. Może być też z powodzeniem wykorzystany w sklepach, gdzie wykorzystamy go np. do przechowywania towaru na zapleczu.

Elementy do zabudowy Shoplinesystem modułowy do zabudowy

Firma Shopline przygotowała wszelkie elementy niezbędne do skonstruowania obiektów różnego typu. Do najważniejszych z nich należą:

- rury o różnej średnicy i długości, w tym także rury owalne,

- złącza w wielu różnych formach oraz łączniki, obejmujące m.in. modele zawiasowe, dwu- i trzykierunkowe, jedno-, dwu- i trzyramienne, prostopadłe i równoległe,

- uchwyty, m.in. przelotowe, boczne czy końcowe,

- narożniki.

Wymienione elementy to jeszcze nie wszystko. Gamę podstawowych akcesoriów uzupełniają także końcówki mocujące i dekorujące, nóżki zewnętrzne i wewnętrzne zapobiegające rysowaniu podłogi, podstawki, przedłużki, zaślepki, wsporniki, uchwyty do półek czy haczyki.

Czy wiesz, że...?

Duży wybór rozmaitych elementów wchodzących w skład systemu Shopline pozwala na zrealizowanie wielu indywidualnych projektów. Rury o odmiennej długości, połączone za pomocą przedłużek, pozwalają na stworzenie dowolnie długiej zabudowy, a ogromny wybór złączy pozwala na swobodne kierowanie ich w wybranym kierunku. Elementy, takie jak końcówki czy zaślepki, pozwalają natomiast na estetyczne wykończenie konstrukcji, zapewniając jej nie tylko funkcjonalność, ale i elegancki wygląd.

Pozostałe cechy systemu Shopline

system modułowy do odzieżyRóżnorodność produktów Shopline – od elementów podstawowych po niezbędne detale – to tylko jedna z zalet tego systemu modułowego. Kolejną jest solidne wykonanie poszczególnych części, które odpowiada za trwałość zabudowy garderoby oraz innych, stworzonych przy ich użyciu, konstrukcji. Poszczególne części powstają z aluminium lub stali nierdzewnej – wyjątkiem są nóżki bądź niektóre zaślepki, do produkcji których wykorzystuje się również tworzywo sztuczne. Widoczne części stworzonych modułów utrzymane są najczęściej w uniwersalnym i eleganckim metalicznym kolorze chrom, który pasuje zarówno do wnętrz domowych, jak i firmowych.

Należy również pamiętać o tym, że zabudowa garderoby, spiżarni czy budowa regału z zastosowaniem systemu Shopline jest również niezwykle prosta, co jest kolejną jego zaletą. Montaż wszystkich części jest bardzo prosty, a przez to polecany do wykonania we własnym zakresie.

Data publikacji: 30.10.2017
Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Drzwi z systemem przesuwnym – montaż krok po kroku

Drzwi z systemem przesuwnym – montaż krok po kroku
Drzwi przesuwne to rozwiązanie, które w ostatnich czasach cieszy się sporą popularnością – zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach, które stawiają na otw...
Czytaj więcej

Szafa przesuwna – wybieramy prowadnice, prowadniki i wózki do systemów garderoby

Szafa przesuwna – wybieramy prowadnice, prowadniki i wózki do systemów garderoby
Szafy przesuwne to bardzo popularne rozwiązanie w mieszkaniu. Ułatwiają przechowywanie przedmiotów i utrzymanie porządku w każdym pomieszczeniu...
Czytaj więcej

Szafa przesuwna – wybieramy okucia do systemów garderoby

Szafa przesuwna – wybieramy okucia do systemów garderoby
Aby skrzydło szafy przesuwnej przesuwało się gładko i płynnie, potrzebne są wytrzymałe okucia do zabudowy. Opisujemy akcesoria montażowe, które...
Czytaj więcej

Ocena i komentarz dla:

Systemy modułowe do zabudowy Shopline