Produkty

W porządkowaniu jakiej przestrzeni przydają się stojące organizery?

W porządkowaniu jakiej przestrzeni przydają się stojące organizery?

Uporządkowane wnętrze prezentuje się elegancko, ale jednocześnie wydaje się większe optycznie. Dlatego warto zadbać, by wszelkie drobiazgi, które w największym stopniu zakłócają ład, miały swoje stałe miejsce. Pomogą w tym praktyczne stojące organizery.

organizerOrganizer w wielu odsłonach

Rolę ogranizerów spełniają produkty różnego typu. Niektóre z nich, np. materiałowe kieszenie czy miniregały, można powiesić, wykorzystując tym samym niezagospodarowane miejsce na ścianie, na szafce czy nawet na drzwiach. Inne są natomiast przeznaczone do ustawienia – najczęściej są to zamykane pudełka lub pozbawione wieka pojemniki, koszyczki z przegródkami lub słoiczki.

Stojące organizery znajdują wiele zastosowań, a do ich najważniejszych zalet należy fakt, że znacznie ułatwiają przechowywanie drobiazgów, stanowiąc dla nich odpowiednią skrytkę i zabezpieczenie. Dzięki temu znacznie ograniczamy ryzyko ich zgubienia, przypadkowego stłuczenia lub uszkodzenia w inny sposób, a także zyskujemy to, o co czasem tak trudno – porządek.

Oragnizer łazienkowy to organizer na kosmetykiorganizer na kosmetyki

Dobrze dobrany ogranizer przyda się przede wszystkim w łazience. Produkty przeznaczone do zastosowania w tym pomieszczeniu powstają najczęściej z transparentnego tworzywa sztucznego, które pozwalana na łatwe zidentyfikowanie ich zawartości. Charakteryzują się różnymi rozmiarami i formą, dającą możliwość dopasowania m.in. do rodzaju przedmiotów, które chcemy przechowywać.

Niektóre z organizerów łazienkowych posiadają liczne małe przegródki, idealnie przystosowane do przechowywania damskich kosmetyków – tutaj znajdą miejsce kredki do oczu, tusz do rzęs, szminka, błyszczyk, cień do powiek, fluid, lakier do paznokci i akcesoria, takie jak, np. pędzel czy pęseta. Jako organizer na kosmetyki sprawdzi się też płaski pojemnik z wiekiem, które zabezpieczy przedmioty przed kurzem czy wodą.

Czy wiesz, że...?

Ogranizer na kosmetyki, które używane są na co dzień, może stać na blacie albo półce, gdzie zapewni łatwy i szybki dostęp do potrzebnych przyborów. Jeśli jednak chcemy przechowywać w nim rzadziej stosowane akcesoria, możemy wykorzystać go jako ogranizer do szuflady – w tej roli sprawdzi się płaski organizer z pokrywą.

organizer Porządkowanie przestrzeni z ogranizerem

Pojemniki przeznaczone do użytku w łazience pozwalają na zgromadzenie różnych drobiazgów w jednym miejscu – dzięki nim unikamy zagracenia blatu, półki pod lustrem lub szuflady, nasza przestrzeń prezentuje się estetycznie i schludnie, a my nie mamy trudności ze znalezieniem potrzebnych akcesoriów. Tego typu przedmioty z powodzeniem zastosujemy także do uporządkowania innej przestrzeni.

Transparenty ogranizer możemy zastosować również w toalecie, z której korzystamy przed wyjściem z domu. Można ustawić go również w przedpokoju, jeśli to tam dokonujemy ostatnich poprawek makijażu. Z pewnością przyda się także w sypialni wyposażonej w toaletkę – jego obecność będzie w tym miejscu naturalna i pozwoli zorganizować elegancki, w pełni wyposażony kącik kosmetyczny.

Pamiętajmy też, że ogranizer – czy to ustawiony w widocznym miejscu, czy schowany w szufladzie – pomieści nie tylko kosmetyki. Możemy wykorzystać go jako skrytkę na drobną biżuterię, np. kolczyki, pierścionki czy bransoletki, a także na akcesoria takie jak spinki, wsuwki, gumki do włosów czy ozdoby. Wystarczy więc wybrać taki model organizera, który w największym stopniu będzie odpowiadał naszym potrzebom i rodzajowi przechowywanych w nim przedmiotów, a dzięki niemu uporządkujemy zarówno przestrzeń w łazience, jak i w toalecie, przedpokoju czy sypialni.

Data publikacji: 30.10.2017
Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Kosmetyki w łazience – jak je przechowywać, by zadbać o porządek?

Kosmetyki w łazience – jak je przechowywać, by zadbać o porządek?
Półki w naszej łazience zazwyczaj przepełnione są licznymi kremami, balsamami i kosmetykami do makijażu. Jeżeli nie posiadamy jednego miejsca, ...
Czytaj więcej

13 pomysłów na przechowywanie w małej łazience

13 pomysłów na przechowywanie w małej łazience
Małe łazienki sprawiają wiele trudności w ich funkcjonalnym urządzeniu. Może nam się nawet wydawać, że w takim pomieszczeniu nie znajdziemy miejsca na...
Czytaj więcej

Nietypowe zastosowania gumki recepturki

Nietypowe zastosowania gumki recepturki
Gumki recepturki zna każdy z nas – często korzystamy z nich w domu czy biurze. Nie wszyscy jednak wiedzą, że te drobne przedmioty możemy wykorzy...
Czytaj więcej

Ocena i komentarz dla:

W porządkowaniu jakiej przestrzeni przydają się stojące organizery?