Produkty
Blooma

Blooma

Z marką Blooma urządzisz swój ogród tak, aby był jednocześnie funkcjonalny i stylowy.

Dekoracja ogrodu

W ofercie marki Blooma dostępne są różnorodne akcesoria ogrodowe, dzięki którym Twój wypoczynek na świeżym powietrzu będzie niezapomniany. Przedmioty takie jak stalowy koszyk ułatwią Ci przechowywanie różnych rzeczy – możesz w nim trzymać np. owoce. Modne lampiony sprawdzą się nie tylko na ogrodzie podczas grillowania, ale również na tarasie i balkonie. Zapobiegną wygaszeniu płomienia zapachowej świeczki. W asortymencie marki Blooma odnajdziesz także różnorodne lampki, łańcuchy świetlne i girlandy, które rozświetlą trawnik, drzewa bądź podjazd.

Przeglądaj produkty

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe marki Blooma to wygodne krzesła, dopasowane do Twoich potrzeb stoły oraz pomocne podczas przenoszenia posiłków wózki z tacą. Wykonane z różnorodnych materiałów sprawdzą się na ogrodzie, ale także tarasie i balkonie. Jeśli zależy Ci na większej wygodzie i relaksie, dobierz do nich leżanki bądź leżaki. Meblom ogrodowym nadasz miękkości poprzez założenie specjalnych poduszek wypełnionych poliestrem i wykończonych materiałem w ulubionym kolorze. W asortymencie marki Blooma znajdziesz też dziecięce krzesełka, ławki, sofy i pufy. To wszystko, czego Ci trzeba, abyś miło spędził czas na świeżym powietrzu.

Przeglądaj produkty

Akcesoria meblowe

Dzięki akcesoriom meblowym marki Blooma sprawisz, że Twoje meble ogrodowe zakończą sezon w dokładnie takim stanie, w jakim go rozpoczęły. Szczelne pokrowce na poszczególne elementy zestawu: stół, krzesła czy leżak, zapobiegną wnikaniu wilgoci w meble, niszczeniu w wyniku kontaktu z promieniami UV, a także kurzeniu się. Dzięki nim będziesz mógł zostawiać meble na dworze na noc lub podczas deszczu. Powierzchnie nie stracą koloru, a materiał nie ulegnie zniszczeniu. Pokrowce dopasujesz do wielkości posiadanych stołów i leżaków. Po użyciu zapakujesz do dołączonej do zestawu torby.

Przeglądaj produkty

Parasole, pawilony i markizy

W asortyment marki Blooma znajdziesz parasole, pawilony i markizy, które rozstawisz w swoim ogrodzie, na działce lub innym terenie. Ochronią Cię przed deszczem, wiatrem oraz nadmiernym oświetleniem podczas przebywania na świeżym powietrzu. W ofercie marki znajdziesz gotowe produkty oraz części wymienne, np. żagle cieniujące, podstawki do parasola, światła LED do parasola czy ścianki do pawilonu. Z uwagi na bogatą kolorystykę, różnorodne kształty oraz materiały wykonania bez problemu dopasujesz przedmioty do aranżacji terenu zielonego. Upewnij się, że masz wszystkie elementy konstrukcji, a na pewno przyjemnie spędzisz czas poza domem i wypoczniesz.

Przeglądaj produkty

Oświetlenie techniczne

Marka Blooma ma w ofercie źródła światła, które wykorzystasz do zróżnicowanych celów. Oświetlenie techniczne przyda Ci się podczas wykonywania różnorodnych prac w warsztacie, garażu czy na hali, ale także spędzania czasu w ogrodzie i dookoła domu. Naświetlacze i halopaki dobierzesz pod względem intensywności światła, sposobu montażu oraz estetyki wykonania. Pozostałe lampy – np. ewakuacyjne i czujniki ruchu – sprawią, że będziesz miał większe poczucie bezpieczeństwa, gdy na zewnątrz się ściemni. Asortyment marki Blooma zawiera szeroki przekrój produktów o podstawowych kolorach i eleganckich kształtach. Przejrzyj go i wybierz takie źródła światła, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Przeglądaj produkty

Oświetlenie zewnętrzne

Na oświetlenie zewnętrzne marki Blooma składa się szereg różnorodnych lamp, dzięki którym uzyskasz niesamowity efekt wizualny, rozjaśnisz ciemną przestrzeń oraz sprawisz, że osobom przebywającym na zewnątrz wzrośnie poczucie bezpieczeństwa – będą lepiej widzieć teren. Wśród lamp znajdziesz modele montowane na ścianie lub suficie, stawiane na podjeździe, wieszane na drzewach czy słupkach, a nawet wkopywane w miękką ziemię. Różnorodne modele pozwolą Ci dobrać lampę do stylu aranżacji ogrodu bądź wyglądu fasady. Nie mniej ważne jest natężenie światła – inne dla każdego źródła oświetlenia. Obejrzyj kolekcję lamp marki Blooma i wytypuj swoich ulubieńców.

Przeglądaj produkty

Doniczki i osłonki

W skład asortymentu marki Blooma wchodzą produkty przydatne do uprawy i ochrony roślin. Wielobarwne doniczki i osłonki pozwolą Ci trzymać rośliny w domu, na balkonie, tarasie czy ganku. Eleganckie kwietniki stojące i wiszące typu makrama nadadzą roślinnej aranżacji romantyczny charakter. Z kolei stojak na kwiaty Blooma pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalną wystawkę ulubionych roślin zielonych i kwiatów. Sprawdź też dostępną w asortymencie marki szklarnię, w której będziesz mógł uprawiać ulubione owoce i warzywa oraz hodować bardziej wymagające rośliny.

Przeglądaj produkty

Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe to produkty, które wchodzą w skład asortymentu marki Blooma. Dzięki gotowym elementom – pergoli, furtkom, płotom czy modułom – stworzysz niepowtarzalną aranżację ogrodu czy działki, a jednocześnie odgrodzisz swój teren od innej działki lub ulicy. Połączenie poszczególnych części będzie możliwe dzięki akcesoriom dostępnym w ofercie marki Blooma: podstawkom, słupkom, kotwom i łącznikom – w zestawach lub dobieranym osobno. Jeśli nie zależy Ci na estetyce ogrodzenia, możesz skłonić się ku prostszemu rozwiązaniu, jakim są siatki ogrodzeniowe – je także znajdziesz w asortymencie marki Blooma. Skutecznie zabezpieczysz nimi teren w czasie remontu czy budowy.

Przeglądaj produkty

Ogrodzenia z siatki

Ogrodzenia z siatki marki Blooma skutecznie oddzielą wytyczoną przez Ciebie przestrzeń od pozostałego terenu. Użyjesz ich na działce, placu budowy, przy magazynie lub garażu. Dobierzesz je na podstawie wysokości oraz szerokości oczek. Poza zwojami siatki ogrodzeniowej w ofercie marki Blooma znajdziesz elementy niezbędne do jej postawienia: pręty, klipsy stalowe oraz zestawy montażowe do muru. Prace wykonasz dzięki poręcznym obcęgom zaciskowym do klipsów stalowych marki Blooma. Ponadto, jeśli siatka ma mieć dodatkowe zabezpieczenie, uzupełnisz ją drutem kolczastym.

Przeglądaj produkty

Deski tarasowe

W ofercie marki Blooma dostępne są elementy do budowy tarasu, które dopasujesz do swoich potrzeb pod względem kolorystyki, materiału wykonania i wyglądu. Deski tarasowe zostały wykonane z eleganckiego drewna bądź trwałego i odpornego na wilgoć kompozytu. Listwy tarasowe znajdziesz w odcieniach czerni, szarości, brązu czy zieleni. Ułożysz je na dobranych pod względem długości mocnych legarach z sosny bądź modrzewiu. Wybierając wszystkie elementy, sprawisz, że Twój taras będzie stabilny i efektowny. Posłuży Ci na długie lata.

Przeglądaj produkty

Obrzeża i palisady

Obrzeża i palisady marki Blooma to elementy, którymi wydzielisz przestrzeń w ogródku lub na działce. Przydadzą Ci się np. podczas tworzenia kącika dla ziół. Do wyboru masz tradycyjne płotki z drewna, ale również odporne na promienie UV oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne obrzeża plastikowe. Dzięki nieznacznej wysokości nie przesłonią niskich roślin i nie rzucą na nie cienia. Dodatkowo płotki z drewna możesz pomalować na wybrane kolory i sprawić, że Twój ogród będzie oryginalny.

Przeglądaj produkty

Kamienie i galanteria betonowa

Drobne kamienie i galanteria betonowa to elementy, które podniosą walory estetyczne Twojego ogrodu, działki czy podjazdu. W ofercie marki Blooma znajdziesz otoczaki białe i rzeczne, grys, kamień ozdobny i żwir. Każdy z produktów wykorzystasz do czego innego. Z jednych uformujesz ścieżkę prowadzącą poprzez trawnik, inne przydadzą Ci się podczas tworzenia skalnika i ozdabiania oczka wodnego. Wybierz te, które najlepiej odpowiadają charakterowi Twojego ogrodu i pasują do jego stylu. Zestaw je z innymi akcesoriami ogrodowymi marki Blooma, np. modnymi lampami.

Przeglądaj produkty

Taras

W ofercie marki Blooma dostępne są różnorodne elementy konstrukcyjne do tarasu. Dzięki deskom i listwom tarasowym, a także drewnianym legarom nadasz tarasowi eleganckiego wyglądu oraz sprawisz, że będzie solidny. Gotowy podest – sosnowy czy kompozytowy – skróci czas remontowania tarasu, ponieważ nie będziesz musiał tworzyć go od zera. Podczas pracy niezastąpiony będzie zestaw montażowy Blooma, którego elementy wykonano z trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali. Zastanów się, który teraz sprawdzi się w Twoim domu lepiej: drewniany czy kompozytowy, a następnie skompletuj części marki Blooma.

Przeglądaj produkty

Maty i osłony

Maty i osłony marki Blooma to produkty, które wykorzystasz podczas wykańczania swojego balkonu lub tarasu. Dzięki nim odgrodzisz swój balkon od zewnętrza i zyskasz więcej prywatności. Zapobiegniesz także wypadnięciu przez barierkę dziecka lub zwierzęcia. Podczas używania mat i osłon podłoga tarasu będzie się mniej brudzić, bo pył i liście spadające z drzew nie będą miały dostępu do środka. Osłony i maty dobierzesz z uwagi na kolor, materiał wykonania oraz sposób montażu. W asortymencie marki Blooma znajdziesz do nich odpowiednie elementy mocujące i taśmy.

Przeglądaj produkty

Domki i wiaty

Domki narzędziowe marki Blooma umożliwią Ci bezpieczne przechowywanie narzędzi oraz sprzętów ogrodowych poza domem. Dzięki nim utrzymasz w garażu porządek i zyskasz dodatkowe wolne miejsce. W domku znajdziesz miejsce dla śrubokrętów, sprzętu elektronicznego, ale także grabi, doniczek czy kosiarki. Z kolei wiata marki Blooma sprawi, że łatwiej będzie Ci grillować – daszek osłoni ruszt przed deszczem i wiatrem, a na półeczkach i wieszakach umieścisz przydatne akcesoria. Produkty dobierzesz do swoich potrzeb m.in. pod względem kolorystyki i rozmiaru.

Przeglądaj produkty

Grillowanie

W ofercie marki Blooma dostępny jest szeroki wachlarz produktów, które przydadzą Ci się podczas grillowania. Znajdziesz tam różnego rodzaju grille: węglowe, gazowe i elektryczne, na których przyrządzisz ulubione potrawy. Przed niszczeniem zabezpieczysz je dzięki szczelnym pokrowcom, które dopasujesz do modelu grilla. W asortymencie marki Blooma znajdziesz również profesjonalne narzędzia do grillowania: szczypce, ruszty, szczotki czy szpikulce. Wygodne zestawy akcesoriów wykluczą konieczność kompletowania sprzętu do grillowania na własną rękę. Dzięki produktom takim jak fartuch poliestrowy, rękawica do grillowania czy miseczki aluminiowe łatwiej utrzymasz czystość podczas biesiadowania na świeżym powietrzu.

Przeglądaj produkty

Baseny i akcesoria

Asortyment marki Blooma obejmuje baseny ogrodowe oraz dopasowane do nich akcesoria. Przeglądając ofertę, znajdziesz przenośne baseny rozporowe oraz baseny ze stelażem różnych rozmiarów – dobierzesz je do powierzchni swojego ogrodu czy działki. Satysfakcjonujące korzystanie z basenu ułatwią Ci elementy takie jak termometr basenowy. Z łatwością utrzymasz swój basen w czystości, ponieważ marka Blooma oferuje szereg akcesoriów do sprzątania: szczotki do czyszczenia dna, ścian i narożników, trzonki, dozowniki do chemii oraz siatki do liści i innych zanieczyszczeń. Kompletując zestaw, upewnisz się, że Twój wolny czas na świeżym powietrzu będzie relaksujący i przyjemny.

Przeglądaj produkty

Place zabaw i trampoliny

Place zabaw i huśtawki dostępne w asortymencie marki Blooma sprawią radość każdemu dziecku i pozwolą bawić mu się na świeżym powietrzu. Kiedy Ty będziesz zajęty pracami w ogrodzie lub grillowaniem, najmłodsi członkowie rodziny będą wspinać się po drewnianych drabinkach, stawiać babki z piasku w piaskownicy oraz huśtać na mocnych huśtawkach z plastiku lub drewna. Dzięki różnorodnym elementom postawisz w swoim ogródku kompletny plac zabaw. Trwałe materiały, z których zostały wykonane, sprawią, że zabawki nie zniszczeją nawet po deszczowej nocy. Piaskownicę przykryjesz dołączoną do zestawu pokrywą.

Przeglądaj produkty

Blooma

Liczne akcesoria, meble i dekoracje, które możesz znaleźć w ofercie marki Blooma zostały stworzone przy użyciu materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego posłużą przez wiele lat. Jednocześnie są zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko trwale spełniały swoje funkcje – marka Blooma dba o to, żeby były łatwe i wygodne w użyciu, przechowywaniu oraz utrzymaniu, a także cechowały się atrakcyjnym wyglądem. Za pomocą wyposażenia ogrodu marki Blooma stworzysz spójne otoczenie, korespondujące z aranżacją domu i pozwalające Ci na przyjemny odpoczynek na świeżym powietrzu. Wyposażenie ogrodu za pomocą mebli i akcesoriów marki Blooma sprawia, że staje się on miejscem, w którym chętniej spędza się czas – odpoczywa, bawi z dziećmi, urządza imprezy, spożywa rodzinne posiłki, pielęgnuje kwiaty czy uprawia sporty.

Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać meble, które najlepiej dopasują się do Twojej wizji i zajmą dokładnie tyle miejsca, ile powinny. Dzięki marce Blooma umieścisz też w ogrodzie grilla – niezbędny element każdego letniego spotkania towarzyskiego, które organizujesz. Wykorzystasz też lampy zewnętrzne do dekoracyjnego i funkcjonalnego oświetlenia stołu i otoczenia.

Marka Blooma dostarczy Ci również wszystko co niezbędne, aby stworzyć miejsce do zabawy dla dzieci – gotowe place oraz pojedyncze elementy sprawią, że prywatny ogród przemieni się w miejsce pełne uciech dla najmłodszych. Przed upałami możesz skryć się pod parasolem lub w pawilonie, a okwiecona pergola stworzy miłą dla oka dekorację. A jeśli skwar leje się z nieba, orzeźwienie zapewni Ci basen, który również znajdziesz w ofercie marki Blooma.