Produkty
Dr. Marcus

DR. MARCUS

Dr.Marcus to jedna z wiodących marek na rynku zapachów samochodowych i odświeżaczy powietrza do aut. Jej produkty wytwarzane są w Polsce, ale uznaniem cieszą się również w innych krajach.

Zapachy samochodowe

W bogatym asortymencie marki Dr.Marcus znajdują się różnorodne zapachy do samochodów, które dobierzesz ze względu na aromat, ale również sposób pakowania. Pachnący klips przypniesz w dowolnym miejscu, np. do kratki wentylacyjnej, by cieszyć się jego działaniem przez ponad miesiąc. Zawieszkę z buteleczką i zatyczką w kształcie łzy lub tradycyjnego flakonu umieścisz obok lusterka – nie tylko wprowadzi do wnętrza auta przyjemny zapach, ale również je ozdobi. Zapachy możesz wykorzystać także w innych miejscach, np. w biurze czy domu, wybierając aromaty owocowe bądź klasyczne.

Przeglądaj produkty

Dr.Marcus

Firma Dr.Marcus International od niemal 20 lat zajmuje się produkcją zapachowych odświeżaczy powietrza do samochodów – w tej chwili ma w ofercie niemal 200 produktów. Wytwarza je z myślą o zróżnicowanych potrzebach oraz gustach użytkowników i dostosowuje do ich wymagań. Projektuje nie tylko oryginalne kompozycje aromatyczne, ale również dba o detale, takie jak kształt pojemnika, wygląd, intensywność czy funkcjonalność.

Asortyment firmy Dr.Marcus International dzieli się na dwie linie odświeżaczy powietrza: Senso oraz Dr.Marcus. Występujące w nich produkty i receptury są nieustannie udoskonalane, by mogły sprostać rosnącym wymaganiom klientów i rynku, a także podążać za trendami. W tym procesie nieodłączne jest korzystanie z nowinek technologicznych i najnowszych osiągnięć nauki. Producenci kierują się ideą, by ich wyroby zawsze stanowiły wyraz nowoczesności i realizowały tkwiący w nich potencjał.

Produkty dostępne w ramach marki Dr.Marcus są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym znajdującym się w Kaliszu. Regionalność nie wpływa jednak negatywnie na eksport międzynarodowy – odświeżacze powietrza są popularne również za granicą, i to w ponad 50 krajach. Z uwagi na drobiazgowo opracowane receptury mają świadectwa jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny, czyli są bezpieczne dla zdrowia.

Popularność produktów marki Dr.Marcus wpływa na ich łatwą dostępność. Znajdziesz je w lokalnych sklepikach, marketach oraz supermarketach, a także na stacjach benzynowych. Stanowią wybór osób prywatnych oraz zyskują uznanie ekspertów, o którym świadczą przyznane im odznaczenia, m.in. dwukrotnie otrzymany certyfikat konkursu jakości produktów „Dobre, bo polskie”.