Produkty

ułatwiamy remonty

Wiemy, ile dla Ciebie znaczy Twój dom i jak ważne jest stworzenie przestrzeni, w której będziesz czuć się dobrze i swobodnie.

Z rozmów, jakie przeprowadziliśmy z tysiącami naszych Klientów wynika, że remonty są według nich skomplikowane, drogie i często frustrujące.

Dlatego naszą misją jest sprawić, aby remont domu czy mieszkania był łatwiejszy i możliwy do wykonania przez każdego. Zaprojektowaliśmy produkty oraz rozwiązania, które są trwałe, łatwe do zastosowania i przystępne cenowo.

Bez względu na to, czy czeka Cię pierwszy remont, czy majsterkowanie masz we krwi, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wprowadzić swoją koncepcję w życie, cele ekonomiczne z proekologicznymi, stawiając na innowacyjną produkcję.

Wnętrza, z których jesteśmy dumni

Zainspiruj się

wiemy, że wnętrze, które będzie jednocześnie jasne i przestronne to nie lada wyzwanie

Dzięki nowej gamie farb i podłóg GoodHome stworzysz dom, który pokochasz. Obejrzyj naszą nową reklamę telewizyjną, aby dowiedzieć się więcej.

znajdź odpowiednie rozwiązanie

Nieustannie tworzymy nowe rozwiązania po to, aby ułatwić życie naszym Klientom. Właśnie w takim celu powstały zlewozmywaki kuchenne GoodHome Romesco. Cała seria posiada zintegrowane i kompaktowe akcesoria, co pozwala maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Od teraz Twój zlewozmywak będzie stanowić wielofunkcyjną przestrzeń do pracy w kuchni.

zobacz produkty

z nami łatwiej

Montaż ogrodzenia może być nie lada wyzwaniem. Dlatego nasze modułowe ogrodzenia GoodHome Neva to łatwe w montażu oraz dostępne w kilku kolorach panele, furtki i bramy, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. Z pewnością wybierzesz spośród nich takie rozwiązanie, które odmieni Twój ogród i sprawi, że pokochasz go na nowo.

zobacz produkty

jak ograniczamy nasz wpływ na środowisko naturalne

Chcemy wspólnie z Tobą dbać o środowisko. Właśnie dlatego stworzyliśmy baterie GoodHome z wbudowanymi regulatorami, dzięki którym ograniczasz zużycie wody nawet o 40%. Nie wpłynie to jednak na komfort ich użytkowania.

zobacz produkty

niezmiennie znakomita jakość

Produkty GoodHome tworzymy tak, aby były dostępne dla każdego. Dlatego łączą w sobie wysoką jakość, funkcjonalne rozwtiązania i estetyczne wzornictwo. A wszystko to w przystępnej cenie. Przykładem takich produktów są nasze bezkołnierzowe kompakty WC GoodHome z serii Cavally.

zobacz produkty

wsparcie i porady dla Ciebie

Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy przewodniki dostępne online, w których znajdziesz mnóstwo praktycznych porad i inspiracji. Z kolei pracownicy naszych sklepów chętnie doradzą Ci i pomogą na każdym etapie realizacji Twojego projektu.

zobacz produkty

zacznij swój projekt tutaj

GoodHome

Farby wewnętrzne W naszej kolekcji farb GoodHome z pewnością znajdziesz kolor, który będzie idealnie pasować do Twoich wnętrz.

GoodHome

Łazienki Dzięki naszym przemyślanym i łatwym w montażu rozwiązaniom w całości wykorzystasz potencjał swojej łazienki – bez względu na jej rozmiar i kształt.

Co sprawia, że miejsce, w którym mieszkamy staje się naszym prawdziwym domem? I co sprawia, że jest on przyjazny? To pytania, na które szukaliśmy odpowiedzi. Choć we własnych czterech kątach spędzamy więcej czasu niż gdziekolwiek indziej, ich wpływ na nasze poczucie szczęścia nie został do tej pory wnikliwie zbadany. Aż do teraz.

Raport GoodHome stworzyliśmy w oparciu o tysiące opinii. Wsłuchaliśmy się głosy różnych osób i wiemy, co łączy nas emocjonalnie domami i co pozwala nam odnaleźć w nich szczęście.

Zobacz pełny raport i dowiedz się, jak stworzyć przyjazny dom
pobierz raport

Baterie łazienkowe

Przeglądaj produkty

GoodHome

Wiemy, ile dla Ciebie znaczy Twój dom i jak ważne jest stworzenie przestrzeni, w której będziesz czuć się dobrze i swobodnie. Z rozmów, jakie przeprowadziliśmy z tysiącami naszych Klientów wynika, że remonty są według nich skomplikowane, drogie i często frustrujące. Dlatego naszą misją jest sprawić, aby remont domu czy mieszkania był łatwiejszy i możliwy do wykonania przez każdego. Zaprojektowaliśmy produkty oraz rozwiązania, które są trwałe, łatwe do zastosowania i przystępne cenowo. Bez względu na to, czy czeka Cię pierwszy remont, czy majsterkowanie masz we krwi, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wprowadzić swoją koncepcję w życie, cele ekonomiczne z proekologicznymi, stawiając na innowacyjną produkcję.