Produkty
Rapid

KARCHER

Kärcher kojarzony jest z innowacyjnością i niezawodnością. Marka nieustannie dba o rozwój technologii czyszczenia, dostarczając niezawodne produkty do Twojego gospodarstwa domowego.

Odkurzacze

Odkurzacze piorące Kärcher wyczyszczą wykładziny tekstylne, twarde podłogi oraz tapicerkę meblową czy samochodową. Proces czyszczenia przebiega dwuetapowo. Najpierw nakłada się na daną powierzchnię roztwór (środek czyszczący), a następnie za pomocą odpowiedniej końcówki odsysa jego zawartość wraz z powstałym zabrudzeniem. Odkurzaczami marki można sprzątać zarówno na sucho, jak i na mokro, co ułatwia sprzątanie sierści, resztek jedzenia oraz pomaga zachować wysokie standardy porządku w domach alergików. Wszystkie modele charakteryzują się doskonałą siłą ssącą.

Przeglądaj produkty

Chemia do odkurzaczy

Środki do odkurzaczy Kärcher poradzą sobie z wieloma, także trudnymi, zabrudzeniami, pozostawionymi zarówno na materiale tekstylnym, jak i podłodze. Wykorzystując środek przywrócisz idealną czystość materiału w kilka minut. Powierzchnia będzie nieskazitelnie czysta, jak w dniu zakupu. Produkty do czyszczenia nie odbarwiają czyszczonej powierzchni oraz nie niszczą jej. Jednocześnie pozwalają zaoszczędzić czas na codziennym sprzątaniu. Dogłębnie czyszczą włókna materiałów i ułatwiają pozbywanie się nawet trwałych lub zaschniętych plam z oleju, tłuszczu i innych substancji.

Przeglądaj produkty

Urządzenia parowe

Cechą charakterystyczną parownic Kärcher jest higieniczne czyszczenie bez użycia detergentów. Mycie powierzchni za pomocą parownicy to możliwość uzyskania znacznie lepszych efektów, niż stosowanie metod konwencjonalnych, wspomaganych dodatkowo środkiem czyszczącym. Czas sprzątania zwykle skraca się nawet o połowę, a wysoka temperatura pary, którą kieruje się w zabrudzone miejsce, pozwala zniszczyć bakterie. Parownica Kärcher zabija 99.99% wszystkich typowych domowych drobnoustrojów. Dzięki temu czyszczona powierzchnia pozostaje idealnie czysta.

Przeglądaj produkty

Filtry do odkurzaczy

Filtry do odkurzaczy Kärcher charakteryzuje uniwersalność. Jeden filtr jest przeznaczony do odkurzania w warunkach suchych i mokrych, nie jak w przypadku urządzeń innych producentów, gdzie może występować konieczność posiadania i wymiany dwóch różnych akcesoriów. Filtry Kärcher cechuje wysoka skuteczność w zatrzymywaniu pyłu. Filtrują powietrze, przez co doskonale sprawdzą się w mieszkaniach alergików. Posiadają ponadto nano-powłokę, która redukuje spadki siły ssania, zapewniając lepsze zatrzymywanie kurzu.

Przeglądaj produkty

Worki do odkurzaczy

Worki filtracyjne Kärcher to akcesoria niezbędne do sprawnego działania odkurzaczy będących w ofercie producenta. Do worka trafiają wszystkie zanieczyszczenia zebrane na dywanie, podłodze lub z innej czyszczonej powierzchni. Worki są wykonane z papieru dwuwarstwowego – ten solidny materiał oraz niezawodne wykonanie pozostawiają go szczelnym na długi czas. Worek filtracyjny znajdujący się w ofercie Kärcher sprawdzi się w domach alergików – skutecznie zbiera i zatrzymuje pyłki oraz kurz.

Przeglądaj produkty

Pozostałe akcesoria

Produkty Kärcher to również liczne akcesoria, które usprawnią działanie odkurzaczy oraz urządzeń wysokociśnieniowych. Jednym z nich jest ssawka spryskująco-odsysająca, przeznaczona do pracy z odkurzaczami piorącymi. Dzięki niej można dotrzeć do każdego miejsca i dogłębnie je doczyścić. Sprawdzi się także do odświeżania tapicerki, kanap i sof, a także foteli samochodowych. Wykorzystanie akcesoriów marki Kärcher to krok postawiony w stronę wydajnego sprzątania w krótkim czasie.

Przeglądaj produkty

Myjki

Myjki dostępne w ofercie Kärcher, można podzielić na urządzenia wysokociśnieniowe oraz do profesjonalnego mycia okien. Urządzenia sprawdzą się podczas czyszczenia podjazdu, elewacji, samochodu, rowerów, czy akcesoriów ogrodowych. Narzędzia wysokociśnieniowe wyposażono w pistolet, który wytwarza silny strumień wody docierający do wąskich szczelin i zakamarków. Zastosowanie myjek do okien, z funkcją odsysania wody to wyjątkowo łatwe i komfortowe czyszczenie okien, krótszy czas przeznaczony na czyszczenie szyb, luster kabin prysznicowych, czy płytek.

Przeglądaj produkty

Chemia do myjek

Produkty czyszczące marki Kärcher to m.in kosmetyki do pielęgnacji samochodów – do czyszczenia zabrudzeń z karoserii, a także produkty do prania ręcznego i wysokociśnieniowego elewacji, podjazdów, plastiku, elementów drewnianych czy kamienia. Środki czyszczące wspomagają działanie urządzeń producenta. Są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, nie odbarwiają ich i nie niszczą. Szampony do samochodu poradzą sobie również z usunięciem plam po oleju i tłuszczu, ponieważ są silnie skoncentrowanymi detergentami.

Przeglądaj produkty

Chemia do samochodu

Kosmetyki do pielęgnacji samochodów marki Kärcher to niezawodne szampony w płynie lub sztyfcie, które ułatwią usunięcie zabrudzeń z karoserii: tych przyschniętych oraz tłustych. Produkty w płynie tworzą aktywną pianę, która doskonale usuwa brud, będąc jednocześnie łagodną dla lakieru samochodowego i bezpieczną dla środowiska naturalnego. Płyn z łatwością usuwa olej i tłuszcz, a także zabrudzenia uliczne i pozimowe, np. sól. Szampon w sztyfcie wykonany w formie patyczków mydlanych jest silnie skoncentrowanym detergentem. Tymi produktami można czyścić powierzchnię za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych oraz ręcznie.

Przeglądaj produkty

Chemia uniwersalna

Środki czyszczące do myjek ułatwiają usuwanie trwałych zabrudzeń, powstałych z tłuszczu oraz oleju. Pomagają przywrócić czystość takim materiałom jak gres, płytki ceramiczne oraz zmywalne tynki. Środkami uniwersalnymi Kärcher można także skutecznie doczyścić meble ogrodowe, samochód czy fasadę budynku. Środki można stosować ze wszystkimi domowymi myjkami wysokociśnieniowymi. W ofercie produktów do mycia znajdują się też koncentraty do mycia pojazdów z użyciem myjek wysokociśnieniowych. Środki są wolne od fosforanów, bezpieczne i nie zawierają silikonów.

Przeglądaj produkty

Chemia do drewna

Środki do czyszczenia drewna Kärcher to preparaty silnie czyszczące i wydajne, a jednocześnie nadające się do stosowania na delikatnych powierzchniach – nie naruszają ich struktury. Szczególnie przydatne będą podczas renowacji mebli ogrodowych, płotów oraz pergoli, ponieważ świetnie radzą sobie z zanieczyszczeniami z glonów, plamami tłuszczowymi oraz emisyjnymi. Dodatkowo tworzą warstwę ochronną, zabezpieczającą przed działaniem promieniowania słonecznego, więc drewniane powierzchnie zachowają na dłużej swój naturalny kolor.

Przeglądaj produkty

Chemia do plastiku

W ofercie środków do czyszczenia Kärcher znajdują produkty do plastiku, które można zastosować zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Myte powierzchnie prezentują się jak nowe, a plamy z tłuszczów oraz zanieczyszczeń emisyjnych są usuwane w krótkim czasie. Środki do plastiku oprócz działań czyszczących zapewniają także długotrwałą ochronę przed długotrwałym działaniem promieniowania słonecznego. Można je zastosować także do mycia zabawek dziecięcych. Czyszczona powierzchnia nie odbarwia się.

Przeglądaj produkty

Chemia do kamienia

Zabrudzenia powstałe na powierzchniach kamiennych są wyjątkowo trudne do usunięcia. Aby sobie z nimi poradzić, Kärcher stworzył wielozadaniowy środek do kamienia, aluminium oraz fasad. W ten sposób można usunąć plamy po oleju, tłuszczu, sadzy, glony oraz nalot powstały na skutek emisji gazów spalinowych. Środki są przystosowane do współpracy z myjkami ciśnieniowymi, są wydajne i bezpieczne podczas stosowania. Nie odbarwiają powierzchni i nie rysują jej. Sprawdzą się także do czyszczenia kamiennych ścieżek w ogrodzie.

Przeglądaj produkty

Akcesoria do myjek

Kärcher dokłada wszelkich starań, by zakres działania ich urządzeń wysokociśnieniowych był coraz szerszy, a ich obsługa wygodniejsza. Jednym z akcesoriów ułatwiających pracę z zabrudzeniami na małych powierzchniach jest wymienny pistolet, który wytwarza równomierny strumień wody, wypłukujący osady na szkle czy tworzywach sztucznych. Niezbędnym akcesorium jest także filtr wodny, który zapobiegnie przedostawaniu się zanieczyszczeń do pompy urządzenia. Natomiast lanca teleskopowa ułatwi czyszczenie powierzchni znajdujących się na wysokości.

Przeglądaj produkty

Karcher

Pomysłowość i innowacyjność – to dwie cechy opisujące produkty marki Kärcher. Firma kojarzy się z pionierskimi rozwiązaniami oraz patentami na urządzenia wysokociśnieniowe, które wciąż zaskakują, choć od powstania firmy minęło już prawie 100 lat.

Obecnie w ofercie marki można znaleźć już nie tylko standardowe urządzenia do czyszczenia podjazdów, samochodów czy elewacji, ale również odkurzacze uniwersalne, zamiatarki, szorowarki, myjnie samochodowe, parownice, systemy uzdatniania wody i środki czyszczące.

Kärcher wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko obszerną ofertą produktów, ale przede wszystkim ich innowacyjnością oraz jakością wykonania. Urządzenia domowe Kärcher są skuteczne, komfortowe w obsłudze i niezawodne. Stworzone z myślą o tym, by ich użytkowanie było przyjemne, bliskie najnowszym osiągnięciom w dziedzinie technologii czyszczenia.

Produkty firmy były niejednokrotnie nagradzane za wzornictwo oraz niezawodność, a 1600 uzyskanych patentów świadczy o pomysłowości ich twórców i zamiłowaniu do innowacji. To wszystko, aby zaoferować klientom rozwiązania skoncentrowane na ich potrzebach oraz skrócić czas wykonywanej pracy. Urządzenia przechodzą szczegółowe testy bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Dopiero po otrzymaniu pozytywnej oceny mogą trafić do właściwej produkcji.

Idealna czystość wokół domu to myśl przewodnia marki. Z urządzeniami wysokociśnieniowymi nie tylko skrócisz czas mycia, ale także… zrelaksujesz się! Czyszczenie za pomocą urządzeń Kärcher jest właściwie bezwysiłkowe i bardzo precyzyjne. Myjki do okien nie pozostawiają smug i osadów na szkle, a modele odkurzaczy charakteryzuje doskonała siła ssąca.

Odkurzacze wielofunkcyjne Kärcher pomagają w utrzymaniu czystości w domu oraz w jego otoczeniu. Mogą zbierać suchy i wilgotny brud oraz wodę, odświeżą dywan lub tapicerkę oraz usuną popiół z kominka.