Produkty
Nigrin

NIGRIN

Chcesz mieć czysty i wypielęgnowany samochód z karoserią, która posiada niebywały połysk? Dobierz kosmetyki Nigrin, które Ci w tym pomogą!

Kosmetyki samochodowe

Pielęgnacja akcesoriów samochodowych, karoserii oraz elementów gumowych to ważny aspekt systematycznej konserwacji auta. Dzięki zastosowaniu odpowiednich produktów możesz zachować idealny wygląd pojazdu, ale także zabezpieczyć go przed powstawaniem rdzy oraz zminimalizować widoczne zarysowania. Kosmetyki marki Nigrin to produkty profesjonalne, które pozwalają uzyskać satysfakcjonujący efekt podobny do tego, jaki oferują zakłady motoryzacyjne. W kolekcji marki znajdziesz lakiery, oleje, smary i inne środki dodające karoserii połysku, a innym elementom wytrzymałości.

Przeglądaj produkty

Gąbki do mycia samochodu

Gąbka do mycia samochodu to niezbędny element do mycia ręcznego karoserii oraz wewnętrznych elementów wykonanych z tworzywa sztucznego. Gąbki Nigrin można mieć zawsze w schowku lub bagażniku auta, by móc je zastosować na wypadek nagłego zabrudzenia szyby samochodowej. Chłonna struktura produktu wpływa również na komfort podczas prac porządkowych. Produkty Nigrin są ponadto delikatne, więc podczas przemywania karoserii nie zniszczą jej i nie zarysują. Dużą gąbką można szybko przetrzeć nawet sporych rozmiarów szybę.

Przeglądaj produkty

Nigrin

Nigrin jest niemiecką firmą z ponad 100-letnią tradycją, której produkty kosmetyczne zachwycają wszystkich właścicieli samochodów. W swojej specjalistycznej linii produktów posiada około 300 preparatów, wśród których znajdziesz te do pielęgnacji elementów gumowych i opon, do czyszczenia oraz pielęgnacji plastików, szampony, woski, środki do czyszczenia i konserwacji dachów w kabrioletach, smary, odrdzewiacze, a także wiele innych. W ofercie marki Nigrin znajdują się też płyny do spryskiwaczy, zimowe zmiotki, skrobaczki, odmrażacze, akcesoria (gąbki, szmatki z irchy, mikrofibry), odświeżacze powietrza, jak również środki ochrony karoserii.

Drobne prace kosmetyczne oraz naprawcze karoserii auta przeprowadza się dość często. Uszkodzenia karoserii mogą być różne i nie zawsze wynikają z winy właściciela pojazdu. Czasem do zniszczenia części samochodu lub powstania rysy może się przyczynić nieuwaga innego uczestnika ruchu drogowego. Drobne zarysowania można usunąć samodzielnie za pomocą odpowiedniego kosmetyku marki Nigrin, ale to nie jedyny produkt proponowany przez tę firmę. Marka specjalizuje się również w dystrybucji środków niezbędnych do ochrony karoserii samochodu przed korozją, która jest jedną z głównych przyczyn konieczności jego wymiany.

Stosując produkty marki Nigrin, chronisz lakier samochodowy przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, kwasami oraz promieniowaniem UV. Warstwa ochronnego lakieru tworzy także barierę przed drobnymi uszkodzeniami, wydobywa właściwy kolor karoserii, dodaje zdecydowany połysk – samochód wygląda jak po profesjonalnym zabiegu w salonie motoryzacyjnym.

Marka Nigrin to specjalista w zakresie środków do czyszczenia samochodu nowej generacji. Różnią się one od klasycznych środków znacznie szybszym działaniem oraz trwałością. Pozwalają utrzymać samochód w dobrym stanie przez dłuższy niż normalnie czas, dzięki czemu nie będzie on zbyt szybko tracił na wartości. Nigrin to także wielofunkcyjne oleje – wydajne, zapewniające o 25% lepsze smarowanie niż inne produkty. Taki rodzaj oleju jest zdecydowanie bardziej efektywny w działaniu, zwłaszcza w obszarach ekstremalnego obciążenia.