Produkty
Somfy

​SOMFY​

​Smart rozwiązania Somfy do mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej od ponad 50 lat wpływają na poprawę komfortu życia milionów użytkowników na całym świecie. Przyjazne w obsłudze, podnoszące poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także energooszczędne - nasze innowacyjne produkty pozwalają na zautomatyzowanie i zdalne sterowanie bramami, roletami, zasłonami, markizami, pergolami, oświetleniem i ogrzewaniem.​

Automatyka do bram

Przekonaj się, jak wygodnie możesz wjechać na swoją posesję i zaparkować auto, jeśli wyposażysz bramę wjazdową i garażową w odpowiednio dobrane napędy Somfy. To zwiększy poziom bezpieczeństwa Twojego domu i jednocześnie podniesie komfort ich użytkowania.

Przeglądaj produkty

Akcesoria do inteligentnego domu

Szeroka oferta produktów firmy Somfy stworzona została z myślą o Twojej wygodzie i bezpieczeństwie w czterech ścianach. Wysokiej klasy akcesoria dodatkowe będą uzupełnieniem oferty producenta. Znajdziesz chociażby niezbędny w większych budynkach wzmacniacz sygnału, który jest zintegrowany z systemami Somfy Protect. Kupić możesz wygodnego i prostego w obsłudze pilota do uzbrajania wspomnianych systemów zabezpieczeń, a także pilota 2-kanałowego RTS. Stawiaj na sprawdzone rozwiązania, które oferuje firma Somfy!

Przeglądaj produkty

Alarmy i monitoring

W ofercie znajdziesz nowoczesne kamery i alarmy Somfy do monitoringu i zabezpieczenia Twojego domu, ogrodu czy posesji. Dzięki rozwiązaniom sterowanym z aplikacji w smartfonie możesz w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w monitorowanych przestrzeniach i być spokojnym w czasie urlopu czy delegacji. Kiedy jesteś w pracy, kamera Somfy umożliwi Ci podejrzeć co porabiają Twoje dzieci, kiedy wcześniej wrócą ze szkoły, czy też sprawdzić jak Twój ukochany pupil spędza dzień podczas Twojej nieobecności.

Przeglądaj produkty

Wideodomofony

Zabezpiecz dostęp do domu poprzez wybór odpowiedniego do Twoich potrzeb wideodomofonu Somfy. Zawsze możesz zobaczyć, kto stoi przy furtce i otworzyć ją bez wychodzenia na zewnątrz. Wideodomofony Somfy przyczynią się więc do zwiększenia Twojej wygody.

Przeglądaj produkty

Somfy

Tworzymy wygodne i bezpieczne domy dla wszystkich!

W swoim portfolio firma Somfy posiada ponad 2000 opatentowanych rozwiązań. Każdy użytkownik może dodawać urządzenia kolejno jak puzzle, tworząc swój indywidualny smart ekosystem. Wszystko połączone jest w jednej inteligentnej centrali i zarządzane zdalnie przy pomocy aplikacji w smartfonie.

Główną misją Somfy jest tworzenie produktów niezawodnych i zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju, których użytkowanie wpływa na poprawę warunków życia. Opracowujemy rozwiązania dostępne dla różnych grup odbiorców, odpowiadające na ich potrzeby dziś i w przyszłości.