Produkty
Somfy

​SOMFY​

​Smart rozwiązania Somfy do mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej od ponad 50 lat wpływają na poprawę komfortu życia milionów użytkowników na całym świecie. Przyjazne w obsłudze, podnoszące poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także energooszczędne - nasze innowacyjne produkty pozwalają na zautomatyzowanie i zdalne sterowanie bramami, roletami, zasłonami, markizami, pergolami, oświetleniem i ogrzewaniem.​

Automatyka do bram

Przekonaj się, jak wygodnie możesz wjechać na swoją posesję i zaparkować auto, jeśli wyposażysz bramę wjazdową i garażową w odpowiednio dobrane napędy Somfy. To zwiększy poziom bezpieczeństwa Twojego domu i jednocześnie podniesie komfort ich użytkowania.

Przeglądaj produkty

Akcesoria do inteligentnego domu

Szeroka oferta produktów firmy Somfy stworzona została z myślą o Twojej wygodzie i bezpieczeństwie w czterech ścianach. Wysokiej klasy akcesoria dodatkowe będą uzupełnieniem oferty producenta. Znajdziesz chociażby niezbędny w większych budynkach wzmacniacz sygnału, który jest zintegrowany z systemami Somfy Protect. Kupić możesz wygodnego i prostego w obsłudze pilota do uzbrajania wspomnianych systemów zabezpieczeń, a także pilota 2-kanałowego RTS. Stawiaj na sprawdzone rozwiązania, które oferuje firma Somfy!

Przeglądaj produkty

Czujniki

Somfy oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu zabezpieczenia mienia przed ingerencją osób niepożądanych. W ofercie znajdziesz inteligentne czujniki, które pozwolą Ci na wyłapanie najmniejszych anomalii w okolicach drzwi i okien. Wykrywają ruch i poinformują Cię o jego wystąpieniu za pośrednictwem aplikacji na telefonie komórkowym. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych, wybieraj sprawdzone rozwiązania stworzone przez tego renomowanego producenta. Czujniki dobieraj do własnych potrzeb i możliwości

Przeglądaj produkty

Wideodomofony

Zabezpiecz dostęp do domu poprzez wybór odpowiedniego do Twoich potrzeb wideodomofonu Somfy. Zawsze możesz zobaczyć, kto stoi przy furtce i otworzyć ją bez wychodzenia na zewnątrz. Wideodomofony Somfy przyczynią się więc do zwiększenia Twojej wygody.

Przeglądaj produkty

Somfy

Tworzymy wygodne i bezpieczne domy dla wszystkich!

W swoim portfolio firma Somfy posiada ponad 2000 opatentowanych rozwiązań. Każdy użytkownik może dodawać urządzenia kolejno jak puzzle, tworząc swój indywidualny smart ekosystem. Wszystko połączone jest w jednej inteligentnej centrali i zarządzane zdalnie przy pomocy aplikacji w smartfonie.

Główną misją Somfy jest tworzenie produktów niezawodnych i zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju, których użytkowanie wpływa na poprawę warunków życia. Opracowujemy rozwiązania dostępne dla różnych grup odbiorców, odpowiadające na ich potrzeby dziś i w przyszłości.