Produkty
Velux

VELUX

Grupa VELUX to producent okien dachowych poprawiających jakość życia. Dzięki nim pomieszczenia zyskują dostęp do światła słonecznego i świeżego powietrza.

Okna dachowe

VELUX doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na samopoczucie ma odpowiednia ilość światła w pomieszczeniu. Właściwy dobór okien dachowych w znacznym stopniu potrafi poprawić funkcjonalność poddasza i komfort jego użytkowania. Z oknami dachowymi VELUX w kategorii Standard stworzysz we wnętrzu optymalne warunki, dostarczając do niego odpowiednią ilość dziennego światła i świeżego powietrza. Marka oferuje do wyboru okna drewniane i drewniano-poliuretanowe, otwierane w systemie górnym lub dolnym.

Przeglądaj produkty

Kołnierze uszczelniające

Elementem niezbędnym do tego, by okna dachowe przez długi czas zachowały szczelność i swój doskonały stan, jest kołnierz uszczelniający. Zapewni on bezpieczne odprowadzenie wody deszczowej i śniegu poza obszar okienny. Produkty VELUX do pojedynczych konstrukcji są łatwe w montażu, wyjątkowo szczelne i pozwalają na estetyczne wykończenie. Firma produkuje kołnierze uszczelniające nie ingerujące w wyjątkowy wygląd Twojego poddasza oraz dachu na zewnątrz. Ich konstrukcja oraz kolor umożliwiają doskonałe dopasowanie do wszystkich pokryć dachowych.

Przeglądaj produkty

Rolety

W szerokim asortymencie produktów VELUX znajdziesz artykuły, dzięki którym aranżacja przytulnego poddasza będzie łatwa i przyjemna. Oryginalne osłony dekoracyjne do okien zapewnią poczucie komfortu bez względu na porę dnia i roku. Rolety i markizy VELUX dają możliwość kontrolowania ilości światła słonecznego dostającego się do wnętrza. Za ich pomocą stworzysz atmosferę sprzyjającą pracy, nauce czy relaksowi. Wybierając markizy zewnętrzne zapanujesz także nad utratą lub nadmiernym wzrostem temperatury pomieszczenia.

Przeglądaj produkty

Velux

VELUX od ponad 75 lat pozostaje liderem wśród producentów okien dachowych i dostosowanego do nich osprzętu. Firmę założył w 1942 Duńczyk Villum Kann Rasmussen. Jego pomysł na zaadaptowanie poddaszy do celów mieszkalnych zrewolucjonizował rynek wyrobów okiennych, przemysł budowlany i styl życia wielu ludzi. Dzięki niemu strychy przestały kojarzyć się z ciemnymi i ponurymi przestrzeniami, a stworzone w nich pomieszczenia wypełnione zostały światłem dziennym. Od tamtej pory VELUX nieustannie zajmuje pozycję najbardziej rozpoznawalnej i uznanej firmy projektującej i wytwarzającej produkty okienne na świecie.

Oferta produktów marki VELUX obejmuje okna dachowe, kołnierze uszczelniające oraz wyroby uzupełniające, takie jak akcesoria dekoracyjne, rolety, markizy i żaluzje. W szerokim asortymencie firmy znaleźć można także innowacyjne systemy sterowania elektrycznego VELUX INTEGRA. Produkty tej grupy sprawiają, że użytkowanie okien VELUX staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a to dzięki produktom zasilanym elektrycznie i solarnie.

Aktualnie marka VELUX obecna jest w prawie 40 krajach świata, a nowi klienci powierzają jej produktom swoje zaufanie każdego dnia. Okna marki wytwarzane są z myślą o panujących w danej strefie klimatycznej warunkach atmosferycznych. Dzięki nim klimat na poddaszu pozostaje zgodny z oczekiwaniami domowników, bez względu na pogodę panującą na zewnątrz. Umożliwiają to również dekoracyjne rolety oraz markizy zewnętrze. Do produkcji specjaliści marki używają starannie dobranych materiałów, tak aby zapewnić nawet 20 lat gwarancji doskonałej trwałości i wytrzymałości wszystkich elementów. Firma VELUX nie zapomina także o odpowiednim podejściu do środowiska naturalnego, dokładając starań, by wytwarzanie najlepszych okien oraz akcesoriów odbywało się z troską o przyrodę.