Produkty
Porady i inspiracje w dziale:

Tarcze korundowe

Budujesz lub remontujesz dom? Podczas prac będziesz potrzebował narzędzia, które pomoże Ci przeciąć metal, drewno, a nawet beton. Przydatny będzie też na pewno sprzęt służący do wyrównywania i wygładzania różnych powierzchni oraz pozwalający na szybkie i dokładne wiercenie otworów. Zamiast kupować osobne urządzenie do każdego z tych zadań, wybierz szlifierkę kątową. To elektronarzędzie stanowi niezastąpione wsparcie w trakcie budowy czy remontu. Jeśli chcesz przecinać metal, płytki ceramiczne czy szlifować różnego rodzaj materiały, powinieneś zaopatrzyć się też w tarcze korundowe. Co to jest tarcza korundowa i do czego służy, dowiesz się z niniejszego działu.

 1. Akcesoria ścierne do elektronarzędzi - przegląd przydatnych materiałów

  Kategoria: Papiery ścierne, Szczotki

  Wiertarki i szlifierki to elektronarzędzia, które niejednokrotnie przydają się do rozmaitych prac w naszych gospodarstwach domowych. Tego rodzaju sprzęt jest niezwykle uniwersalny –...
 2. Szlifowanie powierzchni metalowych

  Kategoria: Szlifierki mimośrodowe, Szlifierki kątowe

  Szlifowanie powierzchni metalowych nie należy do najłatwiejszych prac, dlatego, aby przebiegało ono sprawnie i bezpiecznie, warto pamiętać o kilku rzeczach.
 3. Szlifowanie

  Kategoria: Szlifierki oscylacyjne, Szlifierki mimośrodowe

  Przy pracach stolarskich szlifowanie jest czynnością wykończeniową mającą na celu uzyskanie powierzchni gładkiej i gotowej do barwienia, malowania, lakierowania lub woskowania.