Produkty
Porady i inspiracje w dziale:

Glebogryzarki

Dbanie o posesję pełną wielobarwnych kwiatów lub o ogródek warzywny wymaga wiedzy, czasu i zaangażowania. W pielęgnacji przestrzeni wokół domu lub na działce rekreacyjnej pomocna okaże się glebogryzarka. Urządzenie stanowi alternatywę dla szpadla i łopaty, jednak umożliwi Ci znacznie szybszą i bardziej efektywną pracę w ogrodzie. Podręczny pług pozwoli Ci spulchnić ziemię, dzięki czemu rośliny zyskają lepsze warunki do wzrostu. Chcesz wiedzieć, jak wybrać glebogryzarkę? Zapoznaj się z artykułami dostępnymi w tej sekcji i przekonaj się, jak przydatny jest podręczny pług i do czego możesz go wykorzystać.

 1. Glebogryzarka, kultywator czy wetrykulator – które urządzenia sprawdzą się w Twoim ogrodzie?

  Kategoria: Glebogryzarki

  Zachwycający trawnik to marzenie każdej osoby posiadającej skrawek własnej ziemi przy domu. Aby jednak murawa na naszym podwórka była soczyście zielona, bujna i piękna,...
 2. Czym zastąpić szpadel?

  Kategoria: Glebogryzarki, Glebogryzarki

  Szpadel do niedawna wydawał się niezastąpionym narzędziem, jednak obecnie mamy urządzenia, które świetnie go zastąpią i sprawią, że praca będzie znacznie mniej męcząca.
 3. Dlaczego warto zainwestować w glebogryzarkę?

  Kategoria: Glebogryzarki

  Tętniący życiem i cieszący oczy feerią różnorodnych barw ogród to marzenie wielu z nas. Niestety nie wszyscy posiadają podstawową wiedzę pozwalającą na wyhodowanie...
 4. Glebogryzarka w ogrodzie – wybieramy odpowiedni model

  Kategoria: Glebogryzarki

  Jeśli nie chcemy tracić czasu na pracochłonne przekopywanie trawników, warto zainwestować w glebogryzarkę. Maszyna ta ułatwi nam wszelkie ogródkowe prace.