Produkty

Wszystko co powinieneś wiedzieć o farbach Dekoral

Wszystko co powinieneś wiedzieć o farbach Dekoral

W ofercie produktów marki Dekoral możemy wyróżnić zarówno kolorowe emulsje do wnętrz, jak i produkty służące do białych wymalowań. Istotne dla prawidłowego pokrycia powierzchni, jak również dla wykonania profesjonalnych prac wykończeniowych, będą także podkłady oraz grunty i farby, które sprawdzą się do zadań specjalnych – za ich pomocą możemy stworzyć oryginalne efekty malarskie.

Przejdź do następnych akapitów:

Farby tego producenta to z pewnością produkty dla osób wymagających, dla których malowanie jest kluczowym aspektem podczas urządzania oraz wykończenia wnętrz. W ofercie można nabyć kolor pasujący do wnętrza, ale można również przygotować swój indywidualny odcień pracując na bazie pigmentów. Tak szerokie spektrum opcji zapewnia możliwość stworzenia bardzo efektownych wzorów oraz efektów wnętrzarskich.

Kolory, jakie możesz uzyskać

Farby Dekoral to przede wszystkim mocne, głębokie kolory oraz delikatne pastele. Jasne odcienie dzięki bardzo przyjemnemu charakterowi, idealnie wpisują się w modne trendy wykańczania wnętrz. Ciepłe i jednocześnie jasne barwy pozwolą skomponować wnętrze przytulne, sprzyjające relaksowi.

Farba Dekoral Voice of Color kawowa pralinka 2,5 l

Ciemniejsze kolory sprawdzą się w mieszkaniach fanów awangardy, gdzie kluczem do pięknych wnętrz jest również nieograniczona wyobraźnia ich właścicieli.

Z tak bogatą paletą farb, możesz stworzyć wnętrze przepełnione fascynującym kontrastem, gdzie soczyste kolory mieszają się z matową subtelnością.

Uwaga: ciekawym akcentem kolorystycznym we wnętrzach, jest beż oraz przyjemny migdał, a także toffi. Coraz częściej decydujemy się na te ciepłe tony, do których możemy dobrać pozostałe elementy wyposażenia, bez większych problemów.

Ciekawe pomysły

Gama kolorowych farb Dekoral jest bardzo obszerna – to prawda. Każdy z tych kolorów możemy jednak nieco „pogłębić” lub wydobyć z niego wyjątkowe refleksy. Wystarczy, że rozświetlimy ich strukturę transparentnym lakierem. Za sprawą tego produktu na całej powierzchni będą widoczne migoczące refleksy.

W ofercie znajdziemy również farby lateksowe do dekoracyjnego pokrycia ścian oraz sufitów. Można nimi pokryć także materiały drewniane, stalowe oraz te wykonane z żeliwa.

Farba Dekoral Voice of Color algi morskie 2,5 l

Dostępne są również pigmenty, które po zmieszaniu z transparentnym lakierem dają wiele efektów dekoracyjnych o trójwymiarowym charakterze. Jeśli natomiast dodamy do lakieru drobinki, zyskamy również lśniącą powłokę, która będzie się prezentowała niepowtarzalnie w blasku słońca.

Wartość hypoalergiczna

Produkty marki Dekoral to w dużej mierze farby o właściwościach hypoalergicznych, a zatem można je bezpiecznie stosować w każdego rodzaju pomieszczeniach. Są to również farby, których powierzchnie można szorować, bez obawy o zmianę koloru powłoki czy powstawanie wyblaknięć.

Powłoki ścienne, powstałe po zastosowaniu farb z tej kolekcji, mają zapewnioną właściwą mikrowentylację. Dzięki temu na powierzchni takich ścian nie będą się tworzyły pleśń oraz grzyby.

I co najważniejsze! Farby Dekoral to produkty cechujące się bardzo dużą wydajnością oraz kryciem. Z ich pomocą można odświeżyć powłoki o różnej kolorystyce, nawet jeśli poprzednia farba, charakteryzuje się głębokim odcieniem.

 

Data publikacji: 25.10.2016
Doradca Dział wykończenie

Dział Wykończenie

Powiązane artykuły

Na jaki kolor pomalować przedpokój w bloku? Podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze farby

Na jaki kolor pomalować przedpokój w bloku? Podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze farby
Dopasowanie odpowiedniej farby to nie lada wyzwanie. Jeśli głowisz się, na jaki kolor pomalować przedpokój, możesz wybrać połączenie barw, kt&o...
Czytaj więcej

Pastelowa kolorystyka we wnętrzach

Pastelowa kolorystyka we wnętrzach
Modny trend? Pastele! Odcienie pastelowe pozwalają wprowadzić do wnętrz przyjemny i świeży nastrój, szczególnie wiosną. Świetnie pasują ...
Czytaj więcej

Jak łączyć kolory? Harmonia między ścianami a podłogami

Jak łączyć kolory? Harmonia między ścianami a podłogami
Odważne zestawienie kolorów nie musi oznaczać rezygnacji z harmonii we wnętrzu. Podczas remontu warto zadbać, aby ściany i podłogi dopełniały s...
Czytaj więcej

Ocena i komentarz dla:

Wszystko co powinieneś wiedzieć o farbach Dekoral